ZA BOHEMKOU NA FINÁLE POHÁRU!

  • 12.1.2020

Ano, čtete správně! Bohemka se skutečně dostala do finále poháru. Nejedná se však o zelenobílé fotbalisty, nýbrž o florbalové klokany. Ti vybojovali vůbec premiérovou finálovou účast v historii klubu a my je vyjedeme v těžkém boji podpořit!

Finále se uskuteční v úterý 21. ledna od 20:00 v Karlových Varech, kde kluci změří síly s aktuálním lídrem soutěže z Mladé Boleslavi. Ve spolupráci s FBŠ Bohemians organizujeme na finále autobusový výjezd, na který se už v tuto chvíli můžete začít hlásit. U nás pro rezervaci míst v buse stačí jako obvykle napsat do zpráv na FB nebo na info@sektor1905.cz. FBŠ má připravený na přihlášky online formulář, také ale rovněž můžete psát na e-mail, a to mailto:sekretar@fbsbohemians.cz. Sraz na výjezd bude u sportovní haly Děkanka (Děkanská vinice I 987/5, Praha 4) v 16:50. Přesně v 17:00 zvedáme kotvy a vyrážíme vstříc lázeňskému městu!

Díky skvělému profanouškovskému přístupu, na který jsme zvyklí snad jen právě od klokanů z florbalu, bude cena výjezdu pouhých 100 Kč, a to včetně vstupenky na utkání! Tímto už předem děkujeme florbalistům za parádní gesto směrem k fans. Opravdu příkladný přístup, který dává jasně najevo, že klokani stojí na finále o aktivně fandící podporu. Nás to motivuje vydat v hale ze sebe maximum a vytvořit klukům ve Varech domácí prostředí!

Stanovená (skutečně symbolická) stokoruna za kompletní výjezd se bude platit při nástupu do autobusu, kde rovněž účastníci zájezdu budou dostávat vstupenku na zápas. Kapacita busu je necelých 50 míst, z které podstatnou část zabere aktivní jádro Sektoru. Nenechávejte tedy přihlášení na poslední chvíli, nemuselo by na vás zbýt místo. Očekávaný návrat do Prahy je okolo půlnoci.

Fanatici, zimní pauza je to nejhorší období, které nás může potkat. Teď máme příležitost si jí zkrátit skvělou akcí, a to dokonce v podobě výjezdu, který jsme mimo fotbal společně ještě neabsolvovali. Pojďme jí využít, vyprodat do posledního místečka bus a pak už jen dělat to, pro co jsme se narodili – fanatismus na tribunách!

POHÁR JE NÁŠ!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.