Zítra při „VRŠOVICKÉM DERBY“ nové suvenýry!

 • 18.8.2017

Derby zápas si dozajista zaslouží nové suvenýry v zrekonstruované trafačce. Nezaháleli jsme a i tentokrát jsme si pro vás připravili pár novinek z naší produkce!

Tou první je bílé triko „Ať žije Bohemka naše – Ať žije ten náš klub“, které uprostřed zdobí sektorácký erb, jenž je ohraničen číslovkami značícími rok založení našeho klubu. Dostupné velikosti jsou S-XXXL, přičemž upozorňujeme zájemce o nejmenší a největší velikosti, že těchto trik je k dispozici opravdu jen velmi omezené množství. Proto neváhejte s nákupem a triko si pořiďte co možná nejdříve před zápasem. Cena je již tradičních 300 Kč/ks.

1905_triko

Premiéru v našem sortimentu zaznamenávají sektorácké nášivky. Jejich velikost je cca 9×8 cm a jsou vyobrazeny ve tvaru sektor erbu. Milovníci této ozdoby jistě ocení fakt, že mají nažehlovací vrstvu. Jednu nášivku obdržíte v našem stánku za rovnou stokorunu.

nasivka_sektor1905

Rozhodli jsme se, že vás, co se týče samolepek, nenecháme vydechnout, a proto i druhý domácí zápas bude ve znamení nové série stickerek. Tentokrát jsme se zaměřili na historická loga Bohemians, po kterých volal nejeden zelenobílý příznivec. Připravili jsme pro vás 11 motivů těchto historických skvostů a bude pro nás potěšením, když je budeme vídat v ulicích Prahy a nejen tam. Cena samolepek zůstává jednotná a to 20 Kč/balíček, přičemž bude k dostání samozřejmě i minulá série a několik desítek kusů balíčků i těch starších.

nahled_nalepky_loga

K dostání bude rovněž stálý sortiment, kde by si měli pospíšit zájemci o „Gentleman“ šálu, která bude na beton vyprodána a rovněž zájemci o sektor mikiny, kterých taktéž nezbývá mnoho (k dispozici M,L,XXL – cena 850 Kč/ks).

To by k suvenýrům bylo asi tak všechno. SEKTORSHOP pro vás bude k dispozici s otevřením bran stadionu hodinu před výkopem.  Ať už o naše produkty máte zájem nebo ne, rozhodně se k nám stavte na nově zvelebené náměstíčko. Od minulého zápasu došlo k dalšímu posunu, který, věříme, stojí za to vidět.

Všichni zítra do Vršovic – do Ďolíčku – na Bohemku! Protože…

VRŠOVICE PATŘÍ BOHEMCE!

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 7

 • Roman píše:
  7.9.2022 v 18:35

  Dobrý den, dají se prosím trička zaslat i poštou.Dekuji.

  Odpovědět

 • Václav Hoch píše:
  26.8.2017 v 8:46

  Dobrý den. Bylo by prosím možné zanechat jedno tričko ve velikosti XL ve fans shopu a kolega z práce by ho do konce týdne vyzvedl? Jsem mimo pražský. Můžu poslat peníze předem. Díky za info

  Odpovědět

 • Daniel Blaha píše:
  18.8.2017 v 20:26

  Dobrý den.Chci se zeptat.Jsem z Č.Budejovic,je možnost zaslat zboží na dobirku?Děkuji D.B.

  Odpovědět

  • Sektor1905 píše:
   19.8.2017 v 10:03

   Dobrý den. Suvenýry poštou již neposíláme. Jediná možnost, jak je si je zakoupit, je osobně na zápasech Bohemky příp. po osobní domluvě předávka v Praze. Děkujeme za pochopení.

   Odpovědět

  • tlustá bára píše:
   23.8.2017 v 6:40

   domluv se s bukvičíkem ty opičí hlavo at ti to doveze

   Odpovědět

 • dred píše:
  18.8.2017 v 19:12

  nn, vše je luxusní !!!

  Odpovědět

 • skrob píše:
  18.8.2017 v 14:54

  Ta nášivka je LUXUSNÍ, výborná práce.

  Odpovědět