V pátek s Libercem nové šály a speciální vánoční balíčky!

 • 22.11.2017

V pátek večer od 20:15 přivítáme u nás doma Liberec, ke kterému se v případě vítězství přiblížíme na dostřel a pohárové příčky budeme mít na dosah. Nikdo by tedy neměl za 2 dny v našem chrámu chybět, náš tým šlape skvěle a zasloužil by si vyprodaný Ďolíček!

sala-casualdetail

Na zápase budou poprvé v prodeji nejnovější šály, které jsme představili při minulém zápase v Boleslavi. Tato mimořádně elegantní šála, vhodná i pro volnočasové nošení mimo fotbal, bude k dostání za obligátních 300 Kč a rozhodně by neměla chybět jako doplněk v šatníku žádného milovníka „Casual“ stylu. K dostání bude rovněž oblíbená novinka z minulého zápasu a to sice šála „Vršovičtí Patrioti“ a taktéž černá šála Bohemians/Sektor1905, u které se dá předpokládat, že bude v pátek definitivně vyprodána!

Zároveň se nám kvapem blíží Vánoce, proto jsme si pro vás na poslední domácí zápas přichystali speciální balíčky, které jistě udělají pod stromečkem radost vašim blízkým a kamarádům. Připravili jsme 2 druhy balíčků a je už jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete.

Malý balíček: 1) sektorácký kulich 2) 4 x náramek (jeden od každého druhu) 3) 2 x odznáček 4) nášivka erb 5) 4 x magnetky – běžná cena 560 Kč – Speciální vánoční cena 300 Kč!!!!

Velký balíček: 1) triko Bohemians Supporter 2) ponožky (již pouze omezené velikost, vel.42-44 vyprodané v obou barevných kombinacích) 3) sektorácký kulich 4) 2 x odznáček 5) 4 x náramek (jeden od každého druhu 6) nášivka erb 7) 4 x magnetky – běžná cena 860 Kč – Speciální vánoční cena 550 Kč!!!

Oba druhy budou nachystány tak, abyste je mohli dát svým blízkým bez námahy spojenou s balením rovnou pod stromeček :)

kulich1

Rovněž nás hned příští víkend čeká dlouho očekávaný výjezd podzimu do Karviné, na který vyhlašujeme akci – VŠICHNI V KULICHU! Nesmí se najít nikdo, kdo by příští týden v Karviné neměl na hlavě zelenobílý kulich, proto jsme se rozhodli udělat na zápas s Libercem speciální slevu a sektorácký kulich bude tedy k dostání za 150 Kč! Pokud se nevyprodají, povezeme nějaké určitě i sebou do Karviné, kde budou dostání jak ve vlaku, tak v sektoru za akční cenu. Kdo z účastníků výjezdu do Karviné chce mít jistotu, že na něj tento produkt zbyde, nechť nám napíše na náš fb nebo email a my mu kulíšek rezervujeme.

A na závěr ještě jedna důležitá zpráva. Do Ďolíčku již dorazily lístky z Karviné do našeho sektoru. Zástupci MFK poslali pro nás necelých 240 vstupenek, které musíme bezpodmínečně vyprodat! Kdo chce mít již teď jistotu, že se na něj dostane, tak větší část vstupenek je již nyní k dostání v oficiálním Fanshopu. Stejně jako v loňském roce budeme druhou část lístků distribuovat mezi klokany my v Sektorshopu při pátečním zápase s Libercem, proto se určitě zastavte k trafačce, ať už pro suvenýry nebo lístky do Karviné. Toť k pátečnímu zápasu vše.

VŠICHNI NA LIBEREC – POJĎME BOHEMIANS!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 3

 • Nela píše:
  22.10.2022 v 10:02

  Dobrý den, ráda bych zakoupila pro přítele k jeho narozeninám 30.10. v den zápasu se Slavií ten velký balíček. Chtěla jsem poprosit o nějaké číslo účtu, kam bych poslala peníze a způsobu převzetí. Díky moc Nela

  Odpovědět

 • ladič morava píše:
  22.11.2017 v 17:43

  šály super jako sběratel toto vítám. problém je v tom že z Mohelnice /SM/ je do ďolíčku daleko a bohužel kamaráda fandu tam nemám. nelze zaslat poštou na dobírku /Vršovičtí patrioti/ plus poslední model. nebo prosím o tel.kontakt 775393700. Děkuji.

  Odpovědět

  • Sektor1905 píše:
   29.11.2017 v 10:01

   Ozvěte se nám prosím do mailu příp. na náš FB. Děkuji

   Odpovědět