Vršovické derby v Edenu? Pochod zelenobílých z Ďolíčku!

  • 19.8.2019

Po skvělém utkání s Olomoucí nás hned v následujícím kole čeká další nesmírně emotivní zápas. Naším soupeřem je totiž pražská Slavie, náš dlouholetý rival z Vršovic, se kterým změříme síly na jeho domácí půdě. Sobotní zápas v Edenu má výkop pro nás v již obvyklých 19:30 a jak už to při zápasech se sešívanými na jejich hřišti bývá, na stadion půjdeme společně pochodem!

Sraz v Ďolíčku je stanoven na 17:30, abychom VŠICHNI SPOLEČNĚ vyrazili v 18:00 vstříc SINOBO aréně!

Klokani se však mohou a budou na náměstíčku scházet už od 17:00, kdy bude oficiálně otevřen náš svatostánek a kde se budou moci fanoušci stejně jako v minulých letech občerstvit a naladit na zápas. V každém případě platí, že s úderem 18té hodiny musí být všichni bohemáci na místě srazu a sešikovaní za hlavní zástavou vyrazíme po Vršovické do západních Strašnic!

Lístky na zápas v ceně 210 Kč jsou v prodeji už od minulého týdne ve fanshopu. Klokani měli možnost si je pořídit i na utkání s Olomoucí, a to jak ve FS, tak i u nás v Sektorshopu. Slušná část je již prodaná, nicméně cíl je jasný a jiný ani být nemůže – hostující sektor musí být zaplněn do posledního místa!

Využijte proto stále možnost nákupu vstupenek v předprodeji v Ďolíčku. Od zítřka (úterý 20. srpna) se lístky opět prodávají (až do pátku!) v obvyklé otevírací době FS. Vyhněte se hektickému shánění vstupenek v den zápasu a především frontám na pokladnách v Edenu!

Klokani, kluci nám i sobě v posledním kole ukázali, že žádný zápas není ztracený. Stejně musíme všichni přistoupit i k zápasu příštímu, ve kterém nás čeká fotbalově jednoznačně nejsilnější tým naší ligy. Pokud nebudeme věřit v sebe sama, nemá cenu do Edenu vůbec chodit. Jen absolutní víra a nasazení jak na hřišti, tak v hledišti nám může přinést radost na konci zápasu, a to třeba i takovou, jakou jsme zažili v sobotu. Pojďme všichni věřit v úspěch a už od počátku pochodu všem nejen ve Vršovicích ukázat, že my jsme rozhodně prohrát nepřišli!

Pojďme Bohemians – společně pochodem pro vítězství na Slavii!

DERBY JE NAŠE!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.