V pátek do Teplic, poté na „Výjezd podzimu“ do Budějovic!

  • 22.9.2019

V následujících dvou týdnech nás včetně pohárového utkání v Chlumci nad Cidlinou čekají celkem 3 výjezdy. Na 2 z nich, ty ligové, vyrazíme společně vlakem. Tímto vám přinášíme veškeré důležité informace, které by neměly uniknout žádnému zelenobílému fanatikovi!

FK Teplice – Bohemians Praha 1905

Stejně jako se Zlínem i následující ligové kolo předehrává právě náš klub. Páteční výjezd nás v této sezóně čeká podruhé, kdy stejně jako v úvodním kole soutěže poputujeme na sever, tentokrát však na Stínadla. Do Teplic na rozdíl od Jablonce vyhlašujeme vlakový výjezd, který odstartuje společným srazem na Hlavním nádraží. Ten bude jako vždy ve vestibulu „Hlaváku“ v blízkosti Billy, a to přesně v 15:00! Přímý spoj R 606 Krušnohor odjíždí v 15:32. na místo dorazí pár minut po 17. hodině.

Je nám jasné, že především pro pracující je čas srazu potažmo odjezdu doslova šibeniční, ale nedá se s tím nic dělat. Zápas má výkop v 18:00, a proto jiný spoj, než právě tento, nepřichází v úvahu. Po skončení utkání máme hodinu na přesun ze stadionu na teplické nádraží (cca 1 km, 15 minut chůze) a vracíme se stejným přímým vlakem zpět do Prahy. Vstupenky na utkání stojí 150 Kč pro muže/75 Kč pro ženy a kupovat je budeme až na místě. Lístky na vlak si každý řeší sám.

V Teplicích jsme po sérii neúspěšných výsledků loni vyhráli, tak pojeďte i v tomto složitém termínu povzbudit klokany proti sklářům. Čekání na první venkovní vítězství už musí skončit!

SK Dynamo České Budějovice – Bohemians Praha 1905

VÝJEZD PODZIMU! Tak už od rozlosování nového ligového ročníku zní pojmenování utkání v Budějovicích, které nás čeká o prvním říjnovém víkendu (konkrétně v neděli 6.10.)! Dlouho očekávaný výjezd se mezi klokany s blížícím se datem zápasu čím dál více hecuje, čehož jste mohli být svědky na pátečním utkání se Zlínem, kde se již prodávaly lístky do našeho sektoru a zároveň hlasatel několikrát zval přítomné fanoušky na tento zápas.

Jak už mnozí z vás ví, do Budějovic budeme rovněž jako do Teplic cestovat všichni společně vlakem, pro změnu ale vyrazíme symbolicky z VRŠOVIC! Sraz pro všechny výjezdníky bude již v 9:00 před halou vršovického nádraží! Výjezd podzimu si chceme pořádně vychutnat, proto oproti jiným zápasům venku vyrážíme záměrně s předstihem, abychom si mohli užít do sytosti pohostinnosti jihočeského města. Náš vlak (R 709 Vltava) vyjíždí z Vršovic v 9:36, proto přijďte na sraz všichni včas, ať si stihnete koupit zpáteční SONE jízdenku na vlak a případně ještě nějaký proviant do vlaku. Co se týče daného spoje, tak společně se zástupci klubu usilujeme o vlastní vagóny za lokomotivu, jak bývá při těchto výjezdech zvykem. Je v zájmu všech, aby to tak dopadlo, tudíž budeme věřit, že ani náš největší výjezd první části ligy nebude výjimkou. Samotná cesta do Budějovic trvá necelé 2,5 hod, na místo bychom tak měli dorazit lehce před 12. hodinou.

Z nádraží se hlavní ekipa vydá do vyhlášené restaurace s názvem „Masné krámy“ (cca 1 km cesty), která se řadí mezi kulturní památky České republiky. Zní to jako poněkud vznešený plán, důvod naší návštěvy je ale zcela prostý. Jelikož se jedná především o pivnici, jdeme se na dané místo hlavně posilnit a naladit na utkání, které má výkop v 15:30. Masné krámy mají velkou kapacitu, která čítá okolo 200 osob. V okolí restaurace je ale i mnoho jiných podniků, proto je na každém fanouškovi či skupině, pro který se rozhodne. Důležitý je ale společný sraz na náměstí Přemysla Otakara II., který bude ve 14:30!

Zde se sejdeme v blízkosti Samsonovy kašny, odkud se všichni společně vydáme na fotbal. Z náměstí jde opět o cca kilometr dlouhý pochod, a tedy s dostatečným předstihem budeme u stadionu, aby se každý klokan dostal včas do hostujícího sektoru. Po utkání zamíříme ze stadionu na vlakové nádraží. Pokud stihneme hned první spoj, který vyjíždí v 18:00, zpět v Praze-Vršovicích budeme přibližně ve 20:30.

Jak už bylo řečeno výše, lístky do našeho sektoru se již prodávají, a i nadále jsou dostupné v oficiálním fanshopu, kde budou až do pátku 4. října. Pokud se vstupenky (348 ks) nevyprodají, pošlou se zpět do Budějovic a budou k dostání v den zápasu na pokladnách u hostujícího sektoru. Opět jako vždy doporučujeme neotálet s jejich nákupem a co nejdříve se pro ně do FS stavit. Do ČB se chystá celá řada klokanů, tak ať náhodou nepřijdete s křížkem po funuse. Cena lístku je 150 Kč.

Všechno podstatné již bylo řečeno. Už za 5 dní započneme čistě výjezdovou pasáž sezóny, kdy nás v pátek čeká výjezd do Teplic. Následně každý podle svých možností vyjede individuálně na pohár do Chlumce nad Cidlinou (středa 2. října od 16:00), a poté už přijde na řadu mnohokrát zmiňovaná velká jazda do Českých Budějovic, kam se vracíme po dlouhých 4 letech. Půjde o vrchol našeho podzimního cestování za Bohemkou, takže tenhle zápas si prostě nikdo nemůže nechat ujít! Pro všechny bohemáky jsou Budějovice jasnou výjezdovou prioritou!

Toto poselství šiřte co možná nejvíce mezi své rodiny, kamarády, známé i neznámé, ať se nás stovky sejdou 6. října ve Vršovicích a společně dokážeme pokořit nemalý cíl, který jsme si předsevzali a sice vyprodání hostujícího sektoru na Střeleckém ostrově. Klokani, musíme to dokázat! Jeden za všechny, všichni za Bohemku!

SEKTOR1905 ON TOUR!

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 komentář

  • Teplice píše:
    25.9.2019 v 19:42

    Listky i do hostujiciho sektoru v Teplicích lze pořídit přes internetové stránky FK Teplice do dne pred utkanim za 110 pro muze / resp. 55 pro zeny. Deti do 150 cm maji vstup zdarma.

    Odpovědět