V neděli všichni na Boleslav aneb „Vraťme Bohemku zpátky na vrchol“!

  • 10.5.2018

Již nemůže být v naší vlasti klokana, který by netušil, že se při nedělním zápase v Ďolíčku budou dít velké věci! Kdyby přeci jen někdo takový existoval, následující řádky mu detailněji přiblíží, co že se to všechno na náš následující ligový zápas s Mladou Boleslaví chystá. A bude toho vskutku mnoho!

DLOUHÉ PŘÍPRAVY JIŽ NĚKOLIK TÝDNŮ PŘEDEM!

I když jsme poctivě odjezdili oba poslední výjezdy na Moravu (do Zlína i do Olomouce), již v těchto týdnech probíhaly a stále probíhají přípravy na nedělní utkání v našem chrámu ve Vršovicích. Choreo se postupnými krůčky chystá již od posledního domácího utkání s Vysočinou Jihlava, mohutná propagace zápasu samotného započala v minulém týdnu rozlepením desítek plakátů všude možně po Vršovicích a roznosem stovek letáčků do hospod a restauračních zařízení rovněž v naší čtvrti. Následovalo mnoho fotek a příspěvků na různých sociálních sítích se zelenobílou tématikou, kdy pomyslným vrcholem bylo video, které jsme společně s hráči a trenéry našeho milovaného klubu natočili v minulém týdnu a po dlouhých hodinách příprav spatřilo světlo světa toto úterý. I díky vaší pomoci prostřednictvím sdílení se již v tuto chvíli dostalo k takřka 20 000 uživatelům FB a číslo i nadále roste. Tímto všem aktivním děkujeme za pomoc, práce však nekončí a budeme vaši pomoc potřebovat i nadále!

plakat_zpatkynavrchol

CELOSTADIONOVÁ PREZENTACE!

Věc, která již dlouhé roky v Ďolíčku nebyla k vidění, bude v neděli v našem svatostánku opět realizována, avšak v měřítku, které od znovuzrození (a možná ještě dále) nemá obdoby. Jak již bylo zmíněno výše, na choreu se pracuje již několik týdnů a neděle bude velkým testem pro celý Sektor1905, zda jsme schopni podobnou věc úspěšně uskutečnit. Bez pomoci všech klokanů, jak v kotli, tak i na hlavní tribuně, však nemáme sebemenší naději. Z toho důvodu vyzýváme všechny klokany, kteří v neděli přijdou vyprodat Ďolíček, aby co možná nejvíce byli nápomocni hlavním organizátorům celého chorea a důsledně poslouchali pokyny, které povedou k co možná nejlepšímu výsledku této velkolepé prezentace. Zkušeností s velkými choreografiemi v kotli máme mnoho, tentokrát však velkou roli budou hrát i fanoušci na hlavní tribuně, které především prosíme, aby oželeli i třeba jednu dvě minutky pohledu na naše miláčky před úvodním hvizdem zápasu a opravdu poctivě se zapojili do celostadionového chorea. Jistě bude na hlavní tribuně i mnoho takových, kteří nemají klokana v srdci a přišli se podívat na fotbal jen proto, že někde dostali lístky (apod.) a budou prezentaci bojkotovat. Proto znovu vyzýváme všechny srdcaře Bohemians, aby proti takovým lidem důrazně zakročili a upozornili je, že takto se na našem stadionu chovat nebudou! Taktéž žádáme všechny aktivní bohemácké skupiny, které jezdí na výjezdy nebo ve velkých počtech chodí na domácí zápasy do Ďolíčku, aby byly proaktivní a hlásily se nám (ať už osobně nebo na našem FB) s nabídkou pomoci. Potřebujeme opravdu každého zelenobílého fanatika a velmi takovou podporu uvítáme! Předem děkujeme!

VELKÝ ZÁPAS SI ŽÁDÁ NOVÉ PRODUKTY!

Ani v tomto směru jsme nezaháleli a poslední týdny kromě chorea a propagace nedělního zápasu trávili zařizováním nových suvenýrů, abychom potěšili bohemáky-fanatiky všeho věku.

Úplnou novinkou v našem sortimentu jsou sektorácké kloboučky, které budou v neděli k dispozici ve dvou barevných kombinacích, kdy černé mají na sobě exkluzivně vyšité sektor logo a zelené rovněž perfektně vyšitý sektorácký erb. Jeden klobouček stojí 250 Kč a upozorňujeme všechny zájemce, že jich není příliš mnoho, proto pospěšte s jejich nákupem. Je možné, že po zápase zahlásíme vyprodáno tohoto pěkného letního produktu.

kloboucky_sektor1905

Šál máme za sebou již vyprodukováno velké množství, poprvé jsme u nich však zabrousili na „Ďolíčkovskou“ tématiku. Bylo to nasnadě, neboť teprve nedávno se úspěšně dokončil odkup Ďolíčku a z naší lásky se stal městský stadion. Oslavy v zelenobílém národě byly velké a již v minulých zápasech jsme přišli s tričkem „Ďolíček, legenda mezi stadiony“, které je ještě stále k dispozici! Tentokrát přišla na řadu šála, která se opravdu mimořádně vydařila a vy ji můžete mít za obvyklých 300 Kč!

sala_dannersaly_dolicek

Při posledním zápase s Jihlavou jsme vyprodali poslední kus oblíbeného černého trika se sektoráckým erbem s klokany po stranách. Od bohemáků jsme dostali řadu zpráv a podnětů k tomu, že by se jim líbilo triko i v jiné barevné kombinaci, která by byla vhodnější pro teplé letní dny. Proto jsme se rozhodli jim vyhovět a na nedělní zápas nachystali reedici těchto trik v zelené (s bílým erbem) a bílé (zelený erb) kombinaci. Velikosti trik jsou k dispozici od S po 3XL a stojí tradičních 300 Kč!

triko_erbtriko_erb2

Poslední novinkou v trafačce při nedělním zápase budou opět sektorácké nášivky, avšak poprvé v kulatém provedení. Minulé nášivky se vyprodaly do posledního kusu a je vysoce pravděpodobné, že u těchto to bude stejné, a to možná ještě ve vyšším tempu! Tak neváhejte klokani, nažehlovací nášivka bude k dostání za 120 Kč.

nasivky_sektor1905

PO ZÁPASE KONCERT NA NÁMĚSTÍČKU!

Pomyslnou třešničkou na dortu, kterou jsme si pro vás připravili, je pozápasový koncert na náměstíčku. K tanci a poslechu zahraje skupina se zelenobílými kořeny Pio Squad a opět se můžete těšit také na skupinu The Booom, která je mnohým klokanům známá již z akce „Zelený čtvrtek“. Tu jsme pořádali na podporu klubu a tehdy jsme na účet DFB poslali vybraných skvělých 10 000 Kč, které pomohly umořit poslední splátku z konkurzu. Proto tedy rozhodně hned po zápase neodcházejte a počkejte si na koncert, který odstartuje v cca 19:15 (možná už 19:05 😊) a na kterém, věříme, oslavíme všichni společně další domácí vítězství!

Dost bylo řečí. Z výčtu všech těchto informací už musí být opravdu každému klokanovi jasné, že neděle zkrátka bude velkolepá po všech směrech. Vyprodejme stadion, zrealizujme úspěšně společně celostadionovou prezentaci, dožeňme kluky k vítězství nad Bolkou a především……

VRAŤME BOHEMKU ZPÁTKY NA VRCHOL!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.