V neděli proti Zlínu

• 4.3.2013

Jelikož 1.kolo bylo odloženo, tak až teprve teď v neděli nás čeká první jarní zápas. Zimní přestávka byla dlouhá, proto snad každý z nás má ten pravý fotbalový „absťák“. Zápas se Zlínem bychom mohli označit jako „návrat k tradicím“ –  dlouho očekávaný návrat „Prahy“ do názvu, na dresech vyjímající se tradiční logo, domácí zápas v Ďolíčku v tradiční čas – neděle 17:00. Chtělo by se říci KONEČNĚ, ještě nás však čeká dlouhá cesta. Bude to boj.

Příprava Bohemky byla celkem úspěšná, z 11 utkání jsme 6x vyhráli a 2x remizovali. Kádr během zimní přestávky posílili Matěj Štochl, Oliver Špilár a navrátilec Martin Kolář, z juniorky do áčka nakoukli Milan Havel a Radek Žaloudek. Všechny opory v kádru Bohemky zůstaly a tak se máme v neděli určitě na co těšit.

První vzájemný zápas jsme vyhráli 1:0 díky trefě Pepi Jindřiška z penalty, kterou krásně vybojoval Vašek Kalina :). Všichni si tentokrát určitě přejeme klidnější průběh.

Připomínáme, že 1. sérii samolepek Sektoru1905 si můžete nově zakoupit i ve Fanshopu v Ďolíčku. Pochopitelně stále probíhá i osobní prodej, samolepky si můžete předem objednat – napište nám na info@sektor1905.cz .