Sektorbus do Příbrami nevyjede, využijte městskou autobusovou dopravu ze Smíchovského nádraží!

  • 22.7.2019

Třetí ligové kolo odehrajeme v Příbrami. Zápas u Litavky se koná v sobotu 27. července od 17:00 a nutně potřebujeme napravit nelichotivou ligovou bilanci, kterou se Starkovci z jejich stadionu máme.

Na výjezd se i přes několik pokusů bohužel nepodařilo sehnat náhradního dopravce, který by měl v nabitém prázdninovém období k dispozici jak autobus, tak volného řidiče, proto Sektorbus tentokrát do Příbrami nevyjede a každý se na utkání bude muset dopravit po vlastní ose.

Kdo nemáte vlastní dopravní prostředek, neváhejte využít městskou autobusovou dopravu ze Smíchovského nádraží. Odtud co půl hodiny jezdí autobusy (číslo 395) směr Příbram za 68 Kč (v případě že máte lítačku, bez ní 84 Kč). V Příbrami vystupte až na stanici „Příbram, Drkolnov, Podbrdská“. Odtud je to nejblíže na stadion (necelý kilometr, přibližně 15 minut chůze). Ze stejného místa pak po zápase (tj. 19:00) jezdí stejné busy na Prahu, a to rovněž v půlhodinových až hodinových intervalech podle času odjezdu takřka až do půlnoci.

V sobotu na viděnou u Litavky, protože my jsme s ní všude!  

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.