Podzim uzavřeme zápasem v Olomouci, na Hanou jedeme vlakem!

  • 10.12.2019

Dvaceti zápasová šňůra podzimních ligových střetnutí naší Bohemky se blíží ke konci. Její epilog se uskuteční na Andrově stadionu, kam zavítáme v sobotu 14. prosince. A jaký by to byl poslední výjezd roku, kdybychom na něj nejeli společně…

Sraz vlakové posádky bude v 10:30 na klasickém místě u Billy ve vestibulu Hlavního nádraží. Náš spoj (R 889 Slovácký expres) odjíždí v 10:58, proto dorazte všichni včas, ať si stačíte koupit jízdenku a proviant na cestu. Na místo bychom měli dorazit hodinu před utkáním.

Lístky na vlak si každý řeší sám. Doporučujeme koupit víkendovou SONE jízdenku, která vyjde na 680 Kč a platí na cestu tam i zpět pro 2 dospělé a až 3 děti. Vstupenky na fotbal budeme kupovat až na pokladně před stadionem, jejich cena do hostujícího sektoru je 150 Kč. Utkání začíná ve 14:30!

Po zápase vyrazíme zpět na místní vlakové nádraží (v jednání jsou rovněž i autobusy na převoz klokanů z nádraží na stadion a zpět). Odtud jede zpět do Prahy celá řada spojů. Pokud stihneme ten námi vytipovaný, do matičky měst dorazíme již okolo osmé hodiny večerní.

Klokani, máme za sebou (i přes hrůzostrašné venkovní výsledky s jedním získaným bodem) poctivě odježděný podzim. Byla by škoda si ho pokazit nějakou ubohou podporou na Hané z naší strany. Unavení jsme všichni, podzim je dlouhý a většina už vyhlíží klidné vánoční svátky. Přesto se pojďme naposledy v roce ještě jednou pořádně vyhecovat, vydejme se společně na dalekou cestu do Olomouce a donuťme svými hlasivkami hráče k tomu, aby pro nás získali konečně venkovní vítězství, které si zasloužíme a které nám dluží.

SEKTOR1905 ON TOUR!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.