FK Teplice – Bohemians Praha 1905

• 20.10.2014

Nejdříve se musíme za celý Sektor1905 omluvit všem návštěvníkům a čtenářům našeho webu za výpadek v reportech, konkrétně tedy za chybějící reportáž z vítězného utkání s Budějovicemi. Bohužel i my máme občas své výpadky, ale slibujeme, že uděláme maximum, aby se situace neopakovala.

Teď tedy k výjezdu na sever Čech. I přes neúspěch v pohárové odvetě s Jabloncem jsme vyráželi do Teplic s přáním uhrát nějaké body. Venkovní utkání se nám sice daří, ale Teplice doma rozhodně body nerozdávají. Zápas velice ovlivnil již začátek, když ve 2. minutě poslal Salami velmi nevybíravým kung-fu kopem Brabce na vyšetření do nemocnice a uviděl za to pouze žlutou kartu (!!!). Erich je naštěstí v pořádku a doufáme v jeho brzký návrat na trávník. Jinak se hrál první půli fotbal plný nepřesností a především obrana Bohemky působila neorganizovaným dojmem. Na konci poločasu vystřelil však zpoza vápna osamocený Ljevakovič a tepličtí se ujali vedení..

Druhá půle bohužel začala, jako ta první skončila. V 52. minutě jsme inkasovali hlavou Mahmutoviče podruhé a další dva góly do naší sítě přidali Vůch a Salami. Musí se nechat, že naši hráči zápas nevzdali a bojovali až do konce. Rada po hezké Mikušově přihrávce nastřelil tyč a sám Mikuš v 77. Minutě alespoň snížil na 4:1.
Hráči zápas odmakali, i když by to chtělo občas více klidu a méně nepřesností. Každý den však není posvícení, naši borci rozhodně nic nevzdávali a bojovali až do konce. Za to jim tleskáme a rozjíždíme se domů. Do Teplic si nakonec našlo cestu celých 200 klokanů, kteří volili snad všechny možné způsoby dopravy. :- ) Jen škoda, že to nejde i na Moravu, ale to tu řešíme pořád…

Fandili jsme i bez bubnů a speakera velice dobře a byli slyšet po celý zápas. Tepličtí byli slyšet místy a Sektor 15 si připravil choreo, které pravděpodobně rozdmýchá hned několik diskuzí. Jelikož na našem webu podobné témata absolutně odmítáme řešit, prosím, respektujte i vy tento postoj. Děkujeme.

Za zmínku ještě stojí, že policie byla překvapena malým počtem klokanů ve vlaku a nechá nás pohybovat se i po městě před zápasem víceméně bezprizorně.
Celkově tedy poměrně povedený výjezd, skvělé fandění za hezkého počasí kalila jen vysoká prohra. Zápas však nebyl odevzdaný a hold musíme udělat body v dalších kolech!