Do Plzně vyrážíme vlakem!

  • 18.11.2019

Prvního prosince nás čeká výjezd do Štruncových sadů. Právě zde se od 14:30 utkáme s domácí Viktorkou Plzeň a jak je při cestě na západ Čech zvykem, vyrazíme opět po kolejích!

Do Plzně nejezdíme tzv. na otočku (cesta – zápas – cesta), proto i tentokrát pojedeme s časovým předstihem, abychom ve městě mohli strávit příjemné chvilky spojené s tím nejlepším (rozuměj pivo), co západočeská destinace nabízí. Sraz na Hlavním nádraží tak bude v 9:45 (jako obvykle u Billy), protože náš spoj R 770 Berounka vyjíždí už v 10:15! Nepodceňte situaci a dorazte na „Hlavák“ včas! Nejednou se v poslední době stávalo, že fanoušci měli kvůli velkým frontám u nádražních pokladen problém stihnout samotný spoj, proto při plánování raději kalkulujte s časovou rezervou. Lístky na vlak si každý řeší individuálně!

Jak už bylo řečeno, zápas je na programu od 14:30. Vstupenky v ceně 200 Kč budeme kupovat až na místě. Po zápase zamíříme ze sektoru rovnou na vlakové nádraží, odkud na Prahu jede celá řada spojů. Nejpravděpodobnější variantou je znovu rychlík Berounka. Pokud vše proběhne bez komplikací, před sedmou hodinou večerní jsme zpět v matičce měst.

Říct, že se klokanům venku nedaří, by bylo velmi slabé slovo. Upřímně, je to zatím velká katastrofa, která k obětování volného dne zrovna dvakrát nevybízí. My ale nejsme jako náš soupeř který, když nemá výsledky, tak na něj „fanoušci“ serou. Proto i první prosincovou neděli vycestujeme společně za Bohemkou a budeme ji hnát z hostujícího sektoru! Každá série přeci jednou končí a nikde není psáno, že to nemůže být zrovna ve Štruncových sadech.

Opusťte myšlenky na venkovní mizérii a vyjeďte společně se Sektorem1905 do Plzně! Ukažme Viktoriánům, jak to vypadá, když se skutečně stojí za svým klubem!

BOHEMIANS ON TOUR!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.