Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav 0:0

  • 11.4.2019

Po euforii z poháru jsme se opět vrátili zpátky na zem. Proti týmu z horní poloviny tabulky jsme nepředvedli vůbec špatný fotbal, dá se dokonce říct, že jsme byli po většinu utkání lepším celkem, závěrečná koncovka nás však stále trápí. A jelikož se modrobílí nebyli schopni dostat do tempa, skončil zápas s Mladou Boleslaví bezbrankovou remízou. Škoda, stačilo málo a tři body byly doma.

K předzápasovým přípravám se scházíme o něco později než tradičně. Fofr má hlavně osazenstvo trafačky, kde jsou k mání hned tři nové a dlouho žádané suvenýry. Kloboučky i sluneční brýle jdou na dračku, na nové casual šály však nemají. I přes vyšší cenu mizí tento luxusní produkt rychlostí světla a v tuto chvíli hlásíme vyprodáno! Díky moc za váš zájem! Potvrdili jsme si, že klokan má rád nejvyšší kvalitu a je ochotný si za ni i připlatit! Správný přístup!

Kvalitou však úplně neoplývá první poločas. Po změně stran zelenobílí jasně dominují, v koncovce jsou však marní. Už po několikáté za sebou na sebe poutají pozornost hlavně Tonda Vaníček s Rudou Reiterem. Přejeme jim to, ačkoliv si uvědomujeme, že s takovými výkony budou zájemci o ně bušit na brány Ďolíčku ve velkém. Vedení by však mohlo dostát svým slovům, že nesmrdí korunou a snaží se udržet opory, a vyjednat s oběma nějaký ten rok navíc. Jak jsme zmínili výše, připlatit si za kvalitu se vyplatí! I přesto, že jsou hosté několikrát přibití k vlastnímu vápnu, proměnit šance se nám nedaří a oba týmy si body nakonec dělí.

O něco lepší výkon bychom tentokrát čekali i od fanoušků. Celková návštěva nebyla nejhorší (4401), support by však místy zasloužil trochu větší nasazení. Ukazuje se, že jedinou jistotou v našem repertoáru jsou momentálně opakovačka a „Gól, klokan, gól“. Ty se daří mocně hecovat pokaždé! Měli bychom zamakat i na tom zbytku! Zaměstnanců mladoboleslavské Škodovky dorazilo 34. Překvapivě se snažili organizovaně fandit, a tak od nás tentokrát mají bludišťáka za snahu.

V závěru utkání nechybí děkovačka za nasazení. Poděkování hráčům kořeníme drobnou pyroshow a následně už letíme na pivo.

Už zítra nás čeká výjezd do Teplic. Vzhledem k pátečnímu termínu (s výkopem v 18:00) neorganizujeme žádný společný výjezd a všichni se sejdeme až přímo na Stínadlech. Společná výjezdová priorita po nedávno proběhlém losu je jasná – semifinále poháru, které se odehraje 24.4. v 17:00 ve Vítkovicích proti FCB. Během utkání jste se předběžně zapisovali na seznam zájemců a vězte, že celkový součet byl víc než dostačující, abychom spustili akci „vlastní vlak“. Již brzy proto čekejte bližší informace, už dnes by mohlo dojít k finální dohodě s ČD a nic by tak nebránilo tomu, aby Bradavický expres opět vyjel na Baník!

My chceme pohár!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.