Bohemians Praha 1905 – 1.FC Slovácko 0:0

 • 7.11.2019

Po výprasku na Spartě jsme se vrátili na domácí kolbiště, abychom v předehrávce 15. kola přivítali v Ďolíčku tým Slovácka. Soupeř přijel se třemi vítězstvími v řadě v zádech, a tak jsme byli plni očekávání, jak se s výbornou formou šohajů popasují naši borci. A to navíc vzhledem k tomu, že náš svatostánek má pro tuto sezónu stále nálepku „nedobytná pevnost“! Úroveň utkání však všechny přítomné zklamala, a to jak na hřišti, tak bohužel i v hledišti.

Po (z ultras pohledu) náročných zápase s Opavou a se Spartou není v plánu žádná choreografie, a tak dáváme tentokrát sraz později než obvykle, abychom stihli připravit alespoň nezbytné věci týkající se trafačky apod. Ani páteční termín od 18:00 nenahrává byť sebemenší prezentaci, přesto jedna taková nakonec vzniká, a to zcela spontánně a v rychlosti.

Úderem 18té hodiny startuje zápas, kdy těsně před ním odtajňujeme již zmíněnou prezentaci v podobě dalšího z řady nápisů, tentokrát ve znění „JEDNA ZMĚNA NESTAČÍ!!!“, jenž opět směřuje k vedení klubu, a především pak k našemu nekompetentnímu řediteli, který i nadále nemá podle nás ve své funkci co dělat. K němu odpalujeme zelené ohně a utkání může začít.

Kotel má proti FCS pod taktovkou Gagi, který zastupuje nepřítomného Majka, jenž po sakra dlouhé době (ani jsme nebyli schopni dopočítat, kdy tomu tak bylo naposledy) chybí na stupínku při domácím ligovém zápase. Gagi se pustil do řízení kotle s plnou vervou, dokonce došlo ke seběhnutí ze stupínku a hecování fanoušků „tělo na tělo“ přímo v jádru kotle. Bohužel k lepšímu než průměrnému fandění, ale nedošlo, a to nejen vinou toho, že Ďolíček navštívilo nejméně fanoušků v sezóně, ale také kvůli naprosto neslanému/nemastnému dění na hřišti. Přesto Gagimu vyjadřujeme respekt, děkujeme a doufáme, že pokud bude příště opět potřeba zaskočit, tak se toho ujme stejně spolehlivě jako v pátek a povede klokany znovu do boje!

Jak už bylo naznačeno v úvodu článku a řečeno v předchozím odstavci, na hřišti to byla jedna velká nuda. Za zmínku stojí pouze šance Pokorného, na kterou reagovali hosté hlavičkou Hoffmana. Nic důležitějšího za celých 90 minut nebylo k vidění, což je z obou stran na pováženou, i když nás pochopitelně trápí pouze ta naše. Ve výsledku se tedy dá hovořit o zasloužené remíze a bodu pro obě mužstva, za předvedené výkony by si však bod nezasloužil ani jeden z týmů.

Pochvalu nezasluhujeme ani my na tribunách. Do Ďolíčku si našlo cestu pouhých 3496, z toho bylo cca 45 fanoušků z Uherského Hradiště. Ti se na rozdíl od jiných táborů u nás alespoň snažili fandit. Rovněž vyvěsili větší množství vlajek, takže slušné představení z jejich strany. Přesto ani jeden z fans táborů s tímto výkonem neudělal na ultras mapě díru do světa a zcela upřímně se dá hovořit o nejhorším domácím utkání letošní sezóny, a to po všech směrech!

Už zítra nás čeká další (už pátý!) páteční ligový souboj. Zajíždíme do nedaleké Mladé Boleslavi, kde od 18:00 změříme síly s domácím týmem. Bolku jsme v úvodu sezóny porazili jednoznačně 3:0 a určitě bychom se nezlobili, kdyby tomu zítra bylo stejně tak. Vždyť z venku jsme přivezli do této chvíle jen jeden ušmudlaný bod, tak si už kurva zasloužíme větší bodový příděl ze soupeřova hřiště!

Na viděnou v hostujícím sektoru!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 komentář

 • dred píše:
  8.11.2019 v 19:10

  Gagi SUPER !!!
  Reakce kotle hrůza …
  Drželi jsme nějaký choreo…jen zakrejvalo?
  a na začátku reportu chybka:
  Po (z ultras pohledu) náročných zápase_ s Opavou
  Chybí CH.

  Čau, dík, Dárek ven!
  bohemka 4ever

  Odpovědět