VŠICHNI NA BANÍK!

 • 17.4.2019
Bohemka letos zaznamenala v pohárové soutěži velký úspěch a poprvé v historii samostatné České republiky se probojovala do semifinále MOL Cupu, kde ji čeká 24. dubna výjezd na hřiště Baníku Ostrava. Jen dva zápasy nás dělí od vytouženého návratu do pohárové Evropy. Jednoznačně se tak jedná o nejdůležitější utkání od znovuzrození klubu a proto by na něm neměl chybět žádný správný Klokan

Družstvo fanoušků spolu se Sektorem 1905 se rozhodlo udělat maximum pro mobilizaci fanoušků na výjezd do Ostravy, a ačkoliv se bude semifinále hrát ve středu, bude vypraven poprvé v historii speciální zelenobílý vlak jen pro fanoušky Bohemky!

Prodej jízdenek na vlak a vstupenek na utkání začíná ve fanshopu ve středu 17. dubna. Kvůli předprodeji bude mít fanshop ve čtvrtek otevřeno do 19:05 hod., prodej bude probíhat i během utkání s Jabloncem.

V současnosti je objednáno vlakové spojení s kapacitou pro 300 Klokanů. V případě většího zájmu můžeme vlak prodloužit. Na cestu tam budou vagóny připojeny za běžný expres Českých drah (ex127) s odjezdem z Prahy hl. n. v 11:24 hod. Vlak bude od expresu odpojen v Hranicích na Moravě a dále pokračuje samostatně stanice Ostrava-Vítkovice, očekávaný příjezd cca v 15:40 hod.

Na zpáteční cestu bude náš speciální vlak připraven po konci utkání na nádraží v Ostravě-Vítkovicích a pojede přímo do Prahy, pro velký zájem fanoušků z okolí bude mít na zpáteční cestě zastávky v Olomouci, České Třebové, Pardubicích a Kolíně. Do Prahy se dostaneme okolo půlnoci.

Do bohemáckého vlaku bude možné vstoupit pouze s jízdenkou předem zaplacenou ve fanshopu Bohemians!

Vlak zajišťuje Družstvo fanoušků Bohemians ve spolupráci s klubem a Sektorem 1905, proto nekupujte jízdenky Českých drah.

Zpáteční jízdenka bude stát 399 Kč. Spolu s jízdenkou si zakupte přímo v Ďolíčku i vstupenku na samotný zápas, která bude stát 150 Kč.

Vlak se platí hromadně a vybrané peníze jdou proto zpět na účet DFB. Proto je platba za jízdenku i vstupenku možná pouze v hotovosti!

Klokani, taková příležitost vyhrát cennou pohárovou trofej je tu nyní po mnoha letech.

Proto všichni na Baník!

Průběžně budeme přinášet další informace, proto sledujte informační kanály DFB, klubu i Sektoru 1905.

Pro větší komfort jsme pro zájemce zajistili také prodej o svátcích a v sobotu a to až do nočních hodin. Balíček vstupenky s jízdenkou zakoupíte ve Vacuum Art Baru 100 m od Ďolíčku (Vršovická 23) a to v pátek 15:00 – 2:00, sobotu 16:00 – 2:00 a pondělí 15:00 – 2:00.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

komentáře 3

 • pražák píše:
  19.4.2019 v 5:50

  Víš kolik je bohemáků na Moravě, nevíš… tak vidíš

  Odpovědět

 • matěj píše:
  18.4.2019 v 9:58

  zastavka v olomouci,pro zajem je vtip ne?

  Odpovědět

 • JIRKA PAVLAT píše:
  18.4.2019 v 9:34

  Ahoj všem neporadil by mi někdo jak si mám obstarat lístek když se do Prahy nedostanu a na 1000 procent chci jet dík jirka 739131736

  Odpovědět