Zápas se Slováckem ve znamení zabíjačkových hodů a nových sektoráckých produktů!

  • 24.2.2017

První zápas jara je za námi a dá se říci, že až na výsledek se vcelku všechno podařilo. Kluci zápas na Letné odmakali, a tak i přes prohru, kterou zařídila jedna povedená střela sparťanů z dálky, si zasloužili poděkování tisícovky klokanů v sektoru a dalších všude možně rozesetých zelenobílých příznivců na stadionu i mimo něj. Teď už nás však čeká zápas, ve kterém musíme jednoznačně naplno bodovat. Do našeho milovaného Ďolíčku přijede totiž Slovácko a to je soupeř z kategorie těch, s kterými rozhodně nesmíme ztrácet veledůležité body do tabulky.

Tým z Uherského Hradiště přicestuje na Bohemku z 9.místa s 19-ti body v zádech a s ním pravděpodobně pár desítek fanoušků, jak je v posledních letech při výjezdech „Fanaticos“ ze Slovácka po celé ČR zvykem. Soupeře na tribunách tedy s velkou pravděpodobností mít nebudeme a na rozdíl od Sparty tedy půjde v sobotním zápase především o to, co předvedou naše koně na hřišti. To však neznamená, že bychom neměli fandit a budeme jen koukat na fotbal. Fandíme všichni z plných plic od začátku až do konce!

Slovácko ve svém prvním utkání jara doma remizovalo s Jabloncem 0:0, kdy podle ohlasů bylo až do 72. minuty výrazně lepším týmem, než dostal červenou kartu defenzivní záložník Daníček, který tak v sobotním zápase bude hostům chybět. Velký pozor si bude muset dát naše defenzíva na africké duo útočníků Kone-Tetteh, na které hodně spoléhá bývalý hráč Bohemians a nynější trenér týmu z Moravy Standa Levý. My však věříme, že pokud náš tým předvede stejně aktivní projev jako minulé kolo na Spartě a začne proměňovat šance, tak se o výsledek rozhodně bát nemusíme.

Zápas se hraje v sobotu od 16:30 a nevysílá ho žádná TV, proto bez výmluv všichni na stadion a pořádně fandit! Brány stadionu se otevírají v 15:00 a při příležitosti prvního domácího ligového zápasu roku 2017 budou v našem svatostánku probíhat zabíjačkové hody. Proto kdo nechcete přijít o možnost pochutnat si na těchto laskominách, dorazte do Ďolíčku s předstihem.

triko_jaro2017_bs

Stejně tak již od této doby bude otevřen náš stánek se sektoráckými suvenýry. Jak jste se mohli dočíst v předminulém článku o nových produktech, tak jsme se zavázali k tomu, že bychom chtěli mít každý domácí zápas minimálně jednu novinku v trafačce pro vás připravenou. A my svoje závazky plníme! V sobotu se kromě již představených novinek před pochodem na Spartu (samolepky, klíčenky, odznáčky) můžete těšit na nové triko „BOHEMIANS SUPPORTER“ ve stylu „WEEKEND OFFENDER“ a to ve dvou barevných kombinacích – tradiční zelená barva a naopak pro bohemáckou veřejnost velice netradiční barva trika Navy (tmavě modrá).

triko_jaro2017_bs_vzor

triko_jaro2017_bs_detail

Té druhé byl vyroben omezený počet, tzv. „na zkoušku“, takže kdo má o toto tmavě modré triko zájem, bude si muset velmi pospíšit. Pokud vás i tato netradiční barva trika hodně osloví, tak vy, na které se již nedostane, nezoufejte. Jsme připraveni obratem zařídit re-edici. Víme, že samochvála smrdí, ale tohle je, KLOKANI, vskutku luxusní záležitost a už teď jsme zvědaví na vaše ohlasy. Triko je dostupné ve velikostech S-XXL a jeho cena je klasických 300 Kč.

To by tak rámcově bylo k zápasu se Slováckem všechno. Těšíme se opět po tolika týdnech na všechny klokany v Ďolíčku a jdeme si pro vítězství!

ĎOLÍČEK, VÍC NEŽ STADION!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.