Výjezd podzimu do Karviné!

  • 25.11.2017

Polovina soutěže je za námi a nutno říci, že ji naši borci zvládli nad očekávání kvalitně. Včerejší poslední domácí zápas jsme sice nedotáhli do vítězného konce, ale za šestý zápas bez prohry v řadě se náš tým rozhodně stydět nemusí. Kluci si zaslouží naši maximální podporu a v tomto roce máme poslední možnost jim opět potvrdit, že za nimi skutečně stojíme. A jak jim tu podporu více dokázat, než že za nimi vyrazíme v pořádném počtu na nejvzdálenější výjezd sezóny do Karviné.

transparent

Ten náš čeká už za týden, kdy v sobotu 2. prosince vyrazí zelenobílá armáda do Slezska společně vlakem. Sraz na Hlavním nádraží je naplánován na 7:45, náš vlak Ex 141 Landek vyjíždí v 8:22!!! Tímto prosíme všechny, aby na sraz dorazili včas. Opět budeme kupovat výhodné skupinové víkendové jízdenky (2 dospělí + maximálně 3 děti za 679 Kč => 340 Kč/dospělá osoba), a tak především ti z vás, kteří nebudete mít parťáka do dvojice, buďte na místě včas, ať můžeme společně najít řešení. Stejně tak prosíme všechny bohemáky, aby vyrazili na výjezd v zelenobílém kulichu. Při včerejším zápase se všechny sektorácké kulichy vyprodaly, což dává tušit, že si klokani tuto výzvu vzali za svou a za týden nebude v sektoru fanouška, jenž by na hlavě neměl zelenobílou pokrývku. Není lepšího pohledu než na jednotně vypadající a fanaticky fandící sektor! Na místo samotné bychom měli dorazit něco okolo 12:15, tedy s dostatečným předstihem na to, abychom obsadili místní hospody, vydatně se občerstvili a správně se naladili na zápas.  Co se týče zpátečního spoje, tak z Karviné budeme odjíždět spojem v 17:59. Aktuálně je ve hře více variant, jak budeme následně do Prahy cestovat, nicméně vězte, že doma nebudeme později než v 22:48, pravděpodobně však dříve.

sektor

Zápas samotný má výkop v 15:00 a již včera byla možnost si jak v trafačce, tak v oficiálním FS pořídit vstupenky. Ty se prodávaly v průběhu celého zápasu a na 100 klokanů již využilo tuto možnost. Dalších cca 140 lístků čeká na své majitele, proto nepropásněte svoji šanci a zajistěte si v průběhu příštího týdne svůj lupen na výjezd podzimu!  Vstupenky jsou nadále k dostání již jen v oficiálním Fanshopu Bohemky v jeho otevírací době. Jeden lístek pořídíte za rovnou stokorunu.

fanshop

Co říct závěrem. Čeká nás na bezmála tři dlouhé měsíce poslední soutěžní zápas. Tři měsíce bez ligového fotbalu. Úděsná představa. Proto nezbývá než za každou cenu vyjet příští sobotu za naším milovaným klubem a naplno si užít náš poslední zápas před dlouhou zimní pauzou. Jak už bylo řečeno v úvodu článku, naši hráči odmakali podzim, jak se na klokany od Botiče sluší a patří a naší povinností je vyprodat sektor v Karviné a poděkovat jim tak za celou půlroční práci, kterou pro Bohemku odvedli. Kluci jistě nebudou chtít udělat kaňku za vydařeným podzimem a půjdou v sobotu za výhrou. My tam budeme s nimi a k vítězství je dotlačíme!

SEKTOR1905 ON TOUR – VŠICHNI DO KARVINÉ – ZA BOHEMKU!

Krátké shrnutí:

Sraz: v sobotu 2. prosince v 7:45 na Hlavním nádraží

Odjezd z Prahy: Spojem Ex 141 Landek v 8:22

Zápas: Městský stadion Karviná od 15:00

Odjezd z Karviné: spojem v 17:59

Cena: lístek do vlaku 340 Kč + vstupenka na fotbal 100 Kč = 440 Kč

Povinná výbava: Zelenobílý kulich a fanatická nálada!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.