V pátek do Teplic, v neděli společně na Štvanici!

 • 11.9.2017

Máme za sebou domácí zápas se Slováckem a nutno říci – rehabilitace z předchozího kola z Julisky se nadmíru vydařila! Fandilo se téměř po celý zápas opravdu dobře a hráči vybojovali velmi důležité vítězství. Na něj je však potřeba navázat a již zanedlouho budou mít naši borci možnost tak učinit

PRO BODY DO TEPLIC!

Už v pátek totiž budeme bojovat o další výhru a to v Teplicích. Na Stínadlech nastoupíme již v 18:00, což je pro drtivou většinu zelenobílých příznivců mimořádně nevhodný termín. I tak ale zápas ani v nejmenším nevypouštíme a ani na severu Čech nebudeme chybět! Vzhledem k času výkopu se nedá očekávat bůhvíjaký počet v sektoru, přesto vyzýváme všechny klokany, kteří při troše snahy mohou Bohemku vyjet podpořit, ať do Teplic vyrazí. Nejlépe přímým vlakem R 606 Salubia, kterým pojede většina klokanů, kteří nemají možnost osobního odvozu na Stínadla. Vlak vyjíždí z „Hlaváku“ v 15:28 do Teplic dorazí něco málo po 17. hodině. Je otázkou, kolik věrných bohemáků se v pátek na Hlavním nádraží sejde, nicméně je určitě lepší cestovat společně než po jednotlivcích/skupinkách. Zpáteční přímý vlak R 617 Větruše vyráží v 20:51 a v Praze je pár minut po půl jedenácté.

teplice_vyjezd

FLORBALOVÝ OPEN AIR 2017!

Tímto však pro tento týden nekončíme, ba naopak! Po sobotním odpočinkovém dni nás v neděli čeká vrchol zelenobílého fanatického víkendu v podobě očekávané Open Air florbalové akce na Štvanici, kde se opět představí FBŠ Bohemians proti Chodovu! Sektor1905 stejně jako loni nebude chybět a s ním věříme další hordy klokanů, které se v loňském roce ať už z důvodu kolize s fotbalem nebo z důvodu jiných nemohly zúčastnit. V letošním roce naštěstí žádná kolize nenastala, a tak bohemáci-fanatici mohou dorazit na obě události. Snad se nás bude štěstí držet i nadále a vyjde nám pěkné počasí.

sektor1905_stvanice

NA ŠTVANICI SPOLEČNÝM POCHODEM!

I tentokrát dorazíme na Štvanici společně a to pochodem z Florence, který je od místa konání necelý kilometr. Sraz všech klokanů bude v 13:30 v parčíku v blízkosti McDonald´s (metro Florenc)! Odchod směr Štvanice je plánován na 14:00. Loni se nás srazu sešlo okolo 60 klokanů (v sektoru necelých 80 fandících), v letošním roce očekáváme vzhledem k ohlasům jednotlivých klokanů a možnosti účastnit se obou zápasů Bohemek mnohem vyšší číslo. Na stadionu pro nás bude vyhrazen ten z větších horních sektorů za brankou, kde rozjedeme support, který nemá na florbalových zápasech v ČR obdoby!

REKORD MUSÍ PATŘIT BOHEMCE!

Dosud nejvyšší návštěva na florbalovém ligovém utkání v ČR byla v Brně a to 2315 diváků. Úkol pro nedělní zápas tedy zní jasně – zaplnit Štvanici a získat rekord pro naše barvy! Obě Bohemky pro to dělají mnoho, ať už nesmírně kvalitní propagací celé nedělní akce nebo umožněním všem fanouškům, kteří byli na sobotním zápase se Slováckem, aby dorazili na Open Air ZDARMA (platí permanentky i lístky ze zápasu). My pochopitelně také šíříme do světa tuto velkolepou událost, jak jste si ostatně mohli všimnout při návštěvě našeho stánku při sobotním zápase v Ďolíčku a věříme, že společně se nám to podaří a od následující neděle bude tento primát patřit BOHEMIANS PRAHA!

Vše podstatné již bylo řečeno. Na zápas chystáme hned několik prezentací, které určitě stojí za to vidět nebo ještě lépe být jejich součástí, proto určitě všichni, kdo máte chuť a čas, dorazte v neděli 17.9 zafandit na Štvanici. Ti z vás, kteří jste nebyli na sobotním zápase, nemáte permici a chtěli byste lístek na neděli, tak nezoufejte. Pro všechny, kterých se to týká, budeme mít lístky připravené na srazu na Florenci (13:30!).

Největší událost v dějinách ligového florbalu v České republice je za dveřmi – i TY buď u toho s námi!

BOHEMKA JE VÍC NEŽ JEN FOTBAL! 

sektor1905_pozvanka

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 2

 • Alex Simik píše:
  11.9.2017 v 23:16

  Skoda, ze nebudu v Praze, sel bych samozrejme podporit klub meho srdce. Nebude podobna akce v prubehu rijna nebo listopadu. Ziju v Rakousku a do Prahy jezdim na 2 mesice na podzim. Diky Alex

  Odpovědět

  • dred píše:
   14.9.2017 v 20:13

   třeba bude vánoční přátelák s rapidem :)

   Odpovědět