Start ligy se blíží, začínáme na Spartě!

 • 13.7.2017

Jestli něco opravdu nemáme rádi, tak jsou to fotbalové přestávky. Období, kdy srdce fanatika skomírá a musí tak hledat různé alternativy (EuroU21, U19, přípravné zápasy), které by mu napumpovaly novou krev do žil. Tato perioda naštěstí co nevidět skončí, neboť se opět brzy rozběhne kolotoč první fotbalové ligy a na jeho startu nás čeká soupeř z kategorie nejsilnějších – AC Sparta Praha. Zápas s jedním z našich pražských rivalů se hraje na Letné v neděli 30. července od 19:00 a sektor hostí se už teď může těšit na příval natěšených zelenobílých příznivců. I když natěšených… Každý zarytý klokan musí cítit, že atmosféra v našem táboře není po zpackaném jaru dobrá a nijak se od té doby nezlepšila. Hodně hráčů Bohemku opustilo, slibované posily se pořád nekonají, výsledky v přípravě s průměrnými týmy bídné a do toho se hlasitě mluví o odchodu jednoho z našich odchovanců a zároveň reprezentantů ČR z nedávného Eura do 21 let do průměrného českého klubu… Vedení má ještě nějaký čas na tyto skutečnosti zareagovat, hodně ho už ale promrhalo. Kdo však dělá Bohemku Bohemkou, tak to jsou především její věrní fanoušci a my se zodpovědnosti nezříkáme! Opět budeme zápas co zápas fandit našim barvám z plných plic a první kolo v Generali Aréně budiž toho jasným důkazem!

Na Letnou společně pochodem!

Každý rok vyrážíme na nepřátelské sparťanské území společně a ani letošní rok nebude výjimkou. Cesta z minulého roku se osvědčila, kdy především první společná výprava metrem a následný fanatismus ve stanici Hradčanská měl neskutečné grády, proto jsme se rozhodli plán trasy ponechat totožný. Sraz bude tedy stejně jako v minulém roce na Náměstí Míru před kostelem sv. Ludmily a to přesně v 17:00! Vyrážet směr Letná budeme v cca 17:30. Připravte se na to, že se především v druhé části pochodu (po výlezu z metra) bude dělat mnoho zastávek a fandit se bude mnohem více než v minulém roce. Klokani jsou po pauze silně nevybouřeni, což musí být cítit na každém kroku společného pochodu!

sparta_venku2017_hortosparta_venku2017-metro

Bohemka je zelenobílá!

Že nejkrásnější barvy jsou zelená a bílá, o tom se netřeba před nikým z té hezčí strany Vršovic dlouze zmiňovat. Aby to bylo jasné i ostatním obyvatelům Prahy, rozhodli jsme se v tomto duchu pojmout celou naší návštěvu teritoria letenských. Apelujeme tedy na všechny klokany, kteří vyrazí první kolo na Spartu – VEZMĚTE SI NA SEBE ZELENÉ NEBO BÍLÉ TRIKO POPŘ. DRES BOHEMIANS! Je opravdu důležité, aby každý bohemák měl na sobě jeden z těchto svršků, neboť směrem k tomuto tématu bude zaměřena naše celosektorová prezentace. Nepokaz výsledný efekt a skutečně dojdi na pochod/stadion oděn do našich barev! Navíc jsme si pro vás připravili jedno překvapení, ale to si necháme až na poslední červencovou neděli na sraz pochodu.

sparta_venku2009_choreo

Best of série samolepek k dostání na „Míráku“.

V posledních týdnech jste mohli volit vždy dvě samolepky z posledních pěti sérií z naší produkce. Vybrali jste tak finálovou desítku, na kterou se můžete těšit již na srazu pochodu před kostelem sv.Ludmily. Další důvod dorazit na společný sraz všech klokanů, neboť z organizačních důvodů se s největší pravděpodobností na stadionu samolepky prodávat nebudou a veškeré síly budou soustředěny na naší sektorovou prezentaci. Stejně tak se nám už několikrát stalo, že „vyhlášená“ pořadatelská služba na Spartě nepovolila vstup se suvenýry na prodej a tak rozhodně doraz na pochod a kup si je tam. Rudoši budou jistě nadšeni, že jim po cestě na zápas polepíme Hradčanskou a širé okolí našimi stickerkami.

stickerky

Vše podstatné již bylo řečeno. Věříme, že i přes současnou mizernou náladu v zelenobílém táboře dorazí na Letnou velké množství klokanů a pokusíme se atakovat loňský velmi dobrý počet (1006), kdy jsme po 8 letech překročili tisícovou návštěvu v kotli na Spartě. Naši kluci nastoupí proti soupeři, který s vidinou LM v návaznosti na zisk mistrovského titulu investoval do svého kádru již bezmála 200 milionů korun (což je asi tak o 200 milionů více než my), nejen proto je naší povinností naše borce co možná nejvíce podpořit a čelit společně s nimi takto nesmírně silnému protivníkovi. Záleží na každém klokanovi, jak si tento cíl vezme za svůj. Za celý SEKTOR1905 můžeme slíbit, že tam jdeme vypustit duši!

Všichni společně pochodem, všichni v zelenobílém, všichni bojovat za Bohemku!

TA JE TOTIŽ NEJLEPŠÍ V PRAZE!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 2

 • barbarossa píše:
  26.7.2017 v 13:59

  SMRT spartě

  Odpovědět

 • dred píše:
  16.7.2017 v 14:12

  podle mě lepší než metro je letenskej tunel, to byla atmosféra!!

  Odpovědět