SPOLEČNĚ NA BANÍK!

  • 1.12.2018

Celou podzimní část jsme čekali na klasický vlakový výjezd, ke kterému by navíc vyšel vhodný termín zápasu. Dočkali jsme se až při poslední možnosti, kdy závěrečné venkovní střetnutí s Baníkem vyšlo časově přesně tak, jak jsme si představovali. V Ostravě sehrajeme svůj zápas v sobotu 8. prosince od 15:00 a už je tedy jen na nás, jak tento výborný termín využijeme a jakou tečku uděláme za naším výjezdovým podzimem. My věříme, že důstojnou!

souboj_loga

Jak už bylo naznačeno výše, na výjezd vyjíždíme vlakem a to tradičně z Hlavního nádraží, odkud nám v 10:24 jede přímý vlak (EC 115 Cracovia) do Ostravy. Sraz bude tedy přesně v 10:00 na klasickém místě u Billy ve vestibulu nádraží! Necelou půlhodinku tak budeme mít na nákup jízdenek a proviantu do vlaku. Co se týče lístků na vlak, tak podle našich informací je i nadále nejvýhodnější obligátní skupinová víkendová jízdenka „SONE“ pro 2 dospělé a 3 děti, která vyjde na 679 Kč a platí celý den až do půlnoci. Tato zpráva se však netýká fanatiků ve studentském a důchodovém věku. Studenti (do 26 let, ve věkovém rozmezí 18-26 nutná ISIC karta/žákovský průkaz, mladším studentům stačí občanka) a senioři (nad 65 let, stačí občanka) mohou využít slevy na jízdné, kdy by je cesta z Prahy do Ostravy a zpět měla vyjít na velmi příznivých 146 Kč. Na ostravské nádraží bychom měli dorazit přibližně 15 minut před druhou hodinou, odkud bychom měli být, jak je v Ostravě zvykem, převezeni autobusy s nuceným doprovodem až na stadion.

Baník - Bohemians, Svinov

Zpáteční přímý spoj (Ex 112 Porta Moravica) nám jede pár minut po šesté večerní a v Praze bychom měli být v solidních 21:36, tudíž ideální čas na to oslavit vítězství ve víru velkoměsta. :)

Klokani, zapomeňte na bídné výkony hráčů, na špatnou náladu z fungování klubu, na chladné zimní počasí. Čeká nás poslední výjezd roku a bez ohledu na tyto skutečnosti si ho jedeme na maximum užít! Jak bylo zmíněno v úvodu článku, na takovýto výjezd jsme čekali celý podzim a teď přichází naše chvíle. Voláme proto všechny bohemáky do boje! Výjezdový podzim byl z naší strany mírně řečeno podprůměrný, teď máme šanci si alespoň trochu napravit reputaci. Na tribunách ve Vítkovicích nás čeká mimořádně těžký soupeř, který se navíc chystá oslavit významné výročí hlavní baníkovské ultras skupiny. My však rozhodně nejedeme prodat svojí kůži lacino! O „výjezd podzimu“ do Opavy jsme přišli, pojďme z něj společně udělat ten do Vítkovic. Hecujte svoje rodiny, kamarády, známé a příští sobotu….

JEDEME VŠICHNI – SPOLEČNĚ NA BANÍK!

Rekapitulace!

Zápas: sobota 8.12. v 15:00

Sraz na výjezd: 10:00, vestibul Hlavního nádraží u Billy

Vlakové spojení do Ostravy

cesta_tam

Vlakové spojení do Prahy

cesta_zpet

Lístky na vlak: každý řeší individuálně viz článek

Lístky na stadion: 150 Kč

BOHEMIANS ON TOUR! 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 komentář

  • Ace Frehley píše:
    4.12.2018 v 15:42

    Mam jen dotaz ohledne odvozu na stadion.Bude to z Ostrava Hl.nadraži nebo jako naposled ve Svinově?Děkuji

    Odpovědět