8. série samolepek Sektoru1905

 • 25.8.2016

Jak je naší tradicí, opět Vám se začátkem nové ligy přinášíme zcela novou edici samolepek! V tomto vydání na vás čeká sedm klasických čtvercových kusů (8×8), dvě větší obdélníkové (15×7) a k tomu jedna kulatá (8cm). K dostání budou, ostatně jako od začátku sezóny všechny naše produkty, v trafačce u kotle.

Cenu jsme se rozhodli ujednotit a to na té nejnižší sazbě tj. od teď: 1 balíček = 20 Kč

Další změnou je nový dodavatel. Předem děkujeme za zpětnou vazbu, co této změně říkáte a jestli budete stejně jako my s novým typem samolepek spokojeni.

Děkujeme za přízeň a zde máte náhledy samolepek, ať nekupujete klokana v pytli. :)

sektor

acab

casual

karty

klokanem_od_narozeni

mistr

ritchie

kulata

staromak

patrioti

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 5

 • Kája píše:
  26.8.2016 v 8:39

  Oceňuji samolepku All cops are bastards! A vůbec jsou všechny fajn. :) Povedlo se, díky!

  Odpovědět

 • Normál píše:
  25.8.2016 v 23:58

  Já osobně oceňuju obdélníkovky (patrioti, Staromák). Skvělá je taky bohemians original s adi pruhama, jednoduchý a jasný! A řvoucí ksicht na kulatý je taky parádní.

  Odpovědět

 • antispartan píše:
  25.8.2016 v 22:11

  parada! nejlepsi pochopitelne ritchie, po vladovi hricovi a trojanovi dalsi legenda bohemians!!! konecne bude po prohranych zapasech co lepit a cloveku to zvdne hned naladu :D

  Odpovědět

 • dred píše:
  25.8.2016 v 18:48

  super! velmi slušné, tušim že vyžádaná zpětná vazba bude jen pozitivní, hlavně jestli ví pan X (nechci jmenovat :) že to dopracoval až na stikerky :))) zachvíli bude mít svojí stikerku Koci :) ..samozřejmě výjezďáckou

  Odpovědět

  • antispartan píše:
   25.8.2016 v 22:15

   vytrznik musi jeste hodne maknout aby se alespn trochu priblizil velikosti legendy fanousků bohemians! kazdopadne stikerka ON TOUR s havranim copánkem bytaky mohla byt dost uspesna :))

   Odpovědět