ZELENOBÍLÉ LÉTO ODSTARTUJEME BOHEMÁCKÝM PAŘNÍKEM! #Vol. 4

  • 7.6.2019

Sezóna skončila a klokani se odebrali po náročném ligovém a pohárovém ročníku obsahujícím bezmála 40 zápasů k zaslouženému fanouškovskému odpočinku. Jelikož nový zápasový koloběh započne až v polovině července, domluvili jsme se s DFB, že si čekání na začátek ligy zkrátíme a společně pro fanoušky po „Klokanvlaku“ do Ostravy uspořádáme v krátké době další akci. A čím jiným odstartovat zelenobílé léto než obnovit oblíbenou klokaní kratochvíli z let minulých. Rozumíte naprosto správně. Znovu po 7 letech vypluje na Vltavu v pořadí již čtvrtý BOHEMÁCKÝ PAŘNÍK!

Zelenobílá plavba parníkem Tyrš se uskuteční v pátek 21. června od 18:00! Naloďování bude probíhat stejně jako v předešlých ročnících z náplavky Výtoň (Rašínovo nábřeží, Praha 2), kdy vstup na parník pro fanoušky bude možný od 17:00. Lístky budou od úterý 11. června k dostání ve fanshopu v Ďolíčku, a to za sympatickou cenu 200 Kč. Těšit se můžete na příjemnou čtyřhodinovou plavbu v té nejlepší společnosti kamarádů klokanů. O hudební doprovod celé akce se bude starat všem dobře známý Kouky, který válí nejen za mikrofonem, ale také za mixážním pultem. Pro účastníky plavby bude připravena tombola o ceny a určitě zbyde prostor i na nějaké to překvápko v pozdějších večerních hodinách.

Zkrátka o zábavu bude postaráno. Teď nezbývá nic jiného, než si opatřit palubní lístek a vyjet s klokany na Vltavu!

BOHEMÁCKÝ PAŘNÍK ON TOUR!

Rekapitulace:

  • Pátek 21. června od 18:00 (vstup na palubu možný od 17:00)
  • Cena lístku 200 Kč. K dostání od úterý 11. června ve fanshopu v Ďolíčku v klasické otevírací době. Pozor – počet vstupenek omezen! Kapacita parníku cca 300 míst!
  • Trvání plavby v délce přibližně 4 hodin
  • Hudba – DJ Kouky
  • Tombola o ceny + překvapení
  • Občerstvení na palubě za rozumné ceny

Doporučení na závěr. Příští týden se v Ďolíčku uskuteční memoriál Lukáše Přibyla spojený s dětským dnem. Vezměte svoje ratolesti a přijďte ve čtvrtek 13. června do Ďolíčku. Na děti čeká celá řada rozptýlení a pro ty větší je přichystán zápas mezi starou gardou Bohemky a týmem Real Top Praha složeným ze známých osobností. Právě tento den se nám jeví jako ideální pro nákup vstupenek na Bohemácký Pařník!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.