Všichni na Sigmu! V sobotu poslední vlakový výjezd sezóny!

  • 30.4.2018

Máme za sebou zápas ve Zlíně, a tak nás již v této sezóně čeká poslední výjezd na Moravu – na olomouckou Sigmu! Na ten, jak již je velké části klokanů dobře známo, vyjíždíme všichni společně vlakem! A musí to být JAZDA velkolepá!

Spoj na Hanou nám jede z pražského Hlavního nádraží v 11:24 (Ex 127 Bečva)! Sraz na „Hlaváku“ bude tedy v 10:45, abychom v klidu stihli koupit lístky na vlak a zásoby na cestu. Stejně jako při výjezdu na Baník se tedy zdržujte fanatici v blízkosti Billy uvnitř nádraží. Je to ideální poloha pro nákup všeho potřebného a právě zde bude místo srazu bandy od Botiče! Do Olomouce bychom měli dorazit pár minut před 14. hodinou, a tedy budeme mít do 16:15 (výkop utkání) dostatek času na to, abychom se na místě občerstvili a naladili na zápas. Zpáteční spoj nám jede hodinu a čtvrt po zápase (19:18, Ex 112 Porta Moravica). Pokud vše půjde bez komplikací, v Praze bychom měli být něco málo po půl desáté večerní.

Co se týče samotných lístků na vlak, tak jako vždy budeme kupovat výhodnou víkendovou SONE jízdenku. Tato zpáteční jízdenka stojí 679 Kč a platí pro 2 dospělé osoby a 3 děti do 15-ti let. Lístky na stadion budeme kupovat až na místě a to za cenu 150 Kč.

Klokani, výjezdové jaro je velmi náročné, o čemž svědčí fakt, že jsme v relativně krátké době třikrát cestovali na Moravu (Slovácko, Vítkovice, Zlín). Teď nás navíc ihned po vyčerpávajícím výjezdu do Baťova města čeká další, již čtvrtá cesta na Moravu. Pojďme se opravdu všichni pořádně vyhecovat a vyrazit do poslední letošní moravské destinace Olomouce ve výborném počtu! Vzpomeňte na naši minulou návštěvu Hané, kdy na Andrův stadion dojelo skvělých 330 klokanů a v sektoru to byl hukot od začátku až do konce. Je na každém z nás, zda se nám to podaří zopakovat!

Olomouc - úvodka

Jak již bylo zmíněno, tak stejně jako na Baník i do Olomouce se vracíme po dvou letech. Zápas ve Vítkovicích měl mít označení výjezd jara, avšak kvůli nejistotě a nevhodnosti spojů jsme byli nuceni od tohoto záměru ustoupit. Pojďme si to vynahradit a udělat zápas se Sigmou největším letošním vlakovým výjezdem! Apelujeme tedy na všechny zelenobílé srdcaře: Nechte doma své automobily a jiné dopravní prostředky a vyrazte společně s ostatními klokany po kolejích! Nic není víc, než vyjet všichni společně do cizího města a hájit tam bok po boku zelenobílé barvy!

Sigma - poločasový riot

Na dlouhou dobu poslední vlakový výjezd se blíží, buď u toho v sobotu s námi i ty!

JEDEME KURVA VŠICHNI! ZA BOHEMKU!

Info ve zkratce:

Sraz – Hlavní nádraží – sobota 5. 5. v 10:45– u Billy v blízkosti pokladen!

Cena jízdenky – 340 Kč na osobu

Cena vstupenky – 150 Kč

Odjezd směr Olomouc – Ex 127 Bečva – 11:24

Odjezd směr Praha – Ex 112 Porta Moravica – 19:18

Povinná výbava – fanatismus nejhrubšího zrna!

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 komentář

  • Tonda píše:
    30.4.2018 v 23:30

    Ahoj,budou listky na zápas na místě nebo kupovat ve fanshopu?

    Odpovědět