V sobotu se Zbrojovkou nové suvenýry v Sektorshopu!

 • 15.2.2018

Vánoce za námi, dárečky rozdány, přesto však stojí za to udělat si radost častěji než jen jednou ročně. A proto i my přicházíme s prvními novinkami na jaro 2018. Sektor sklad byl před Vánocemi prakticky vypleněn zelenobílými srdcaři, a tak hned na první domácí utkání s Brnem bude k mání celá řada novinek!

Za prvé se jedná o novou sérii nálepek, po níž už se dlouho ptáte. Tentokrát se bude jednat o tematickou, filmovou kolekci, která se dle našeho názoru velmi povedla a pevně doufáme, že se bude líbit i vám. Cena balíčku po deseti kusech nálepek zůstává na tradičních 20 Kč. Fanouškům klasiky pak můžeme slíbit, že běžná, netematická série spatří světlo světa již brzy!

filmova_serie

Další novotou bude nové triko s fotografií Ďolíčku, erbem Sektoru a znakem naši domácí čtvrti – Vršovic. Tento kus je unikátní tím, že jako první kus textilu z naší produkce užívá digitálního potisku namísto sítotisku. Potisk je ověřený a kvalita tedy zaručená! Velikosti máme všechny od S po 3XL a cena je obvyklých 300 Kč.

triko_legendatriko_detail

Vstupujeme sice do „jarní“ části sezóny, zima však ještě neřekla poslední slovo, a proto se můžete na chladná podvečerní utkání a studené výjezdy vybavit novinkami z naší zimní kolekce. Konkrétně se jedná o dvě nové šály, zcela nového kulicha a v neposlední řadě pak sektorové rukavice.

První šála naváže na úspěch a design předchozí casual šály. Nutno říci, že nám osobně se tento střídmý, decentní styl velmi líbí a jsme rádi, že sklízí úspěchy i mezi ostatními fanoušky. Což ostatně dokládá fakt, že minulá casual šála byla vyprodána během dvou zápasů. Doporučujeme tedy příliš dlouho neváhat a pro šálu si přijít co možná nejdříve.

sala_100p_bohemianssala_casual

Druhá šála se tematicky ponese v duchu utkání se Slavií a nesmí tudíž chybět nikomu, kdo chce perfektně zapadnout do plánovaného pochodu. Každou ze šál můžete získat za obvyklé tři stovky.

sala_boticsala_anti

Kulich tentokrát bude černé barvy s vyšitým logem Sektoru 1905, stejně jako nové rukavice. Cena kulichu i páru rukavic je 200 Kč.

kulichrukavice

Poslední drobností do výbavy pravého fanatika, obzvláště kuřáka či pyromana, je zapalovač Sektor1905. Kus bude k mání za 30 korun.

sektor1905_zapalovac

Doufáme, že se vám naše novinky líbí. Určitě nejsou do konce sezóny poslední. Zásoby na skladě však nejsou bezedné, takže s nákupem radši příliš neváhejte! Předem děkujeme každému, kdo svým nákupem přispěje na chod ultras aktivit a zároveň tak bude šířit slavné jméno Bohemians i jméno Sektoru1905 dál.

Ať žije Bohemka naše! V sobotu se vidíme na tribunách!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 2

 • skrob píše:
  15.2.2018 v 21:56

  Tak s filmovou serií jsem zasmál, jak už dlouho ne, hlavně „matka“ je 1:-)))

  Odpovědět

  • Okami píše:
   16.2.2018 v 11:28

   takhle jako u tý matky jsem se dlouho nezasmál…

   Odpovědět