V sobotu na Vánoce s Klokanem, v pondělí poslední support v roce na „Podviňáku“!

  • 13.12.2017

Podzim nám sice zápasem v Karviné skončil, nás však do konce roku čekají ještě dvě parádní akce, na které určitě stojí za to dorazit!

vanocesklokanem_2017_ohnostroj

Tou první jsou tradiční Vánoce s Klokanem, které se konají již tuto sobotu v milovaném Ďolíčku. Od 14:00 začnou do našeho chrámu proudit malý i velcí klokani, kteří si přijdou užít příjemný předvánoční den se svými zelenobílými přáteli. Na fanoušky všeho věku čeká pěkný program, který odstartuje autogramiádou našich miláčků a legend klubu, které přijdou zastoupit taková jména jako Tonda Panenka, Vláďa Hruška, Mára Nikl, Sňóza a další. Program následně pokračuje dětským vystoupením, prohlídkou stadionu, adventním koncertem, vystoupením z pořadu Na Stojáka a vyvrcholí okolo šesté hodiny večerní, kdy proběhne závěrečný ohňostroj, ve kterém jakožto Sektor1905 budeme mít prsty :). Kdo by měl zájem se ohňostroje aktivně účastnit, nechť se nám ozve – buďto zprávou na FB nebo osobně známým tvářím z kotle. Organizace bude velmi náročná a veškerá pomoc je vítána!!!

vanocesklokanem_2017_zelenobily

Kromě mnoha atrakcí a stánků s občerstvením budeme mít i my na ochozu stadionu svůj stánek, kde budete mít poslední možnost si před Vánoci pořídit nějaké suvenýry z naší produkce. Z organizačních důvodů bude naše nabídka výrazně omezena, nicméně jsme si pro vás stejně jako při posledním domácím zápase připravili další speciální vánoční balíčky, které dozajista udělají radost vašim blízkým, kamarádům či známým. Tentokrát se jedná o mini balíčky, které obsahují sektoráckou nášivku, všechny 4 náramky, odznáček, 4 magnetky a 2 balíčky samolepek. Na stánku by tyto produkty stály jednotlivě celkem 380 Kč, v sobotu je v Ďolíčku pořídíte všechny za rovných dvě stě! Minulé balíčky na zápase s Libercem se prodaly ještě do poločasu, tak určitě neváhejte a dorazte si je co nejdříve pořídit! Hlavně však přijďte na celou sobotní akci, na kterou je jako každý rok vstup ZDARMA!

sektor1905_palmovka

Druhou událostí a také již tradiční je poslední support v roce, který se jako vždy koná k příležitosti zápasu florbalové Bohemky a to v pondělí 18.12 na Podvinném mlýně. Tam se od 20:00 utká FBŠ Bohemians v pražském derby se Spartou a ani zde nebude Sektor1905 chybět! I k příležitosti této akce si pořádající klub připravil pro fanoušky bohatý program, který se samotným zápasem jistě zpříjemní perné dny předvánočního shonu. Ani my nechceme zůstat pozadu, proto jsme si pro všechny dorazivší kotelníky připravili malé překvapení, které se však dozvíte až přímo v hale. Do té jako obvykle dorazíme všichni společně a to klasicky z autobusové zastávky Palmovka, kde bude v 19:00 sraz všech klokanů (na místě k dostání zdarma lístky na zápas)! Přijďte všichni včas a nezapomeňte si na sebe vzít zelenobílé triko, jako když jsme v létě vyrazili pochodem na Letnou. V hale musí být jasně vidět, které že barvy hrají prim a navíc se to krásně bude hodit k chystanému překvapení. Aby se nám lépe fandilo, tak i tentokrát si pro nás vedení florbalové Bohemky připravilo soudky s pivem tzv. „Za pětku“, za což velice děkujeme a slibujeme, že je vypijeme a kluky doženeme k vítězství!

sektor1905_florbal

Dorazte se bavit na obě akce s Bohemkou, bude to stát za to!

Krátké shrnutí:

Vánoce s Klokanem – v Ďolíčku v sobotu 16.12 od 14:00!

Program:

14:15 Autogramiáda hráčů

15:00 Dětské vystoupení

15:00 Prohlídka stadionu

16:15 Adventní koncert

17:20 Na stojáka

18:00 Ohňostroj

Vstup: Zdarma

FBŠ Bohemians x Sparta – Na Podvinném mlýně v pondělí 18.12 od 20:00!

Sraz: v 19:00 na autobusové zastávce Palmovka

Povinná výbava: zelené/bílé triko

Vstup: Zdarma (Lístky k dostání na srazu)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.