V pátek se Spartou nové suvenýry v Sektorshopu!

  • 23.8.2018

Už zítra nás čeká prestižní derby se Spartou a tento velkolepý zápas si dozajista zaslouží nové produkty v našem stánku!

Již při posledním domácím utkání s Baníkem se v trafačce objevily dva nové produkty, konkrétně šála a druhá sada náramků (4 motivy) . K mnoha klokanům se tato zpráva nedostala, neboť jsme z časových důvodů nestihli novinky zveřejnit, tak to teď napravujeme. Bílá šála „MY JSME BOHEMIANS“ stojí klasických 300 Kč a nemění se ani cena náramků, které lze pořídit za 50 Kč/ks.

 sala_slavnyKlubVrsovicky
dav

Úplnou novinkou a zároveň tou největší, kterou jsme za léto vyprodukovali, jsou nová zelená polo trika, která nesmí chybět v šatníku žádného milovníka elegantního casual stylu. Tento luxusní produkt, jenž se hodí jak na fotbal, tak i do společnosti mimo zápasové dny, má na srdci exkluzivně vyšité sektor logo a za krkem psacím písmem nápis „Bohemians“. Tomuto vysoce kvalitnímu suvenýru odpovídá i cena, která však vzhledem k typu produktu není nijak závratná, a to 550 Kč. Všechny zájemce však upozorňujeme, že počet trik od každé velikosti (S-3XL) není vysoký, a tak kdo má skutečný zájem o polo, musí zítra jednat opravdu rychle.

polo

Ani zelenobílí lepiči nepřijdou při zítřejším zápase zkrátka. Připravili jsme si pro vás novou sérii samolepek, která je však úplně jiná než obvykle. Poprvé jsme nechali vyrobit opravdu velké stickerky obdélníkového typu, aby se po Praze a jiných městech naší krásné vlasti skutečně vyjímaly. Vlepky jsou zhotoveny v 5 motivech s jasně daným vzkazem. Balíček bude k dostání za 30 Kč. Kdo by měl však zájem o tradiční počet 10ti stickerek v balíčku, tak je získá za výhodnější cenu 50 Kč.

 ultrassupportcasualspyroshowfanatismus

Předem děkujeme všem klokanům, kteří si dorazí zítra pro některý z výše uvedených suvenýrů nebo třeba pro jakýkoliv jiný. Svým nákupem podporujete nejen tvorbu choreografií na zápasy, ale veškerou ultras činnost, která zahrnuje také postupné zkrášlování a vylepšování našeho stadionu. Toho jste mohli být svědky znovu v tomto týdnu, kdy jsme zhotovili nové graffiti pro našeho Příbu.

Ještě jednou velké díky a zítra…


PORAZIT ACS!

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 komentář

  • Haza píše:
    23.8.2018 v 21:46

    Konečně jsme taky naplnili moje casual choutky na polo tričko :-)

    #bezPolaVenNevychazej

    Odpovědět