Společný vlakový výjezd do Plzně!

  • 26.9.2017

V neděli zavítáme na půdu dosud neporaženého celku – Viktorie Plzeň. Jako již tradičně při cestě na západ Čech vyrazíme na utkání společně vlakem. Náš spoj (Rx 776 Pancíř) vyjíždí z „Hlaváku“ v 11:12, na místo dorazíme cca 10 minut před jednou hodinou odpolední. Úmyslně volíme dřívější spoj a to z toho důvodu, abychom byli ve městě piva s dostatečným předstihem, mohli se na místě činu v klidu občerstvit a poté vydatně posilněni dorazit do sektoru hostí, kde spustíme pořádný doping pro naše kluky. Sraz na Hlavním nádraží bude tedy již v 10:40, samotný zápas začíná v 15:00!

Po něm nemusíme nikam zbytečně kvaltovat, neboť spoje do Prahy nám jezdí každou hodinu. Nicméně nejpravděpodobnější varianta odjezdu je rychlíkem Rx 765 Kynžvart, který z Plzně vyjíždí v 18:06. Pokud bychom vyrazili tímto spojem, tak jsme v Praze něco okolo 19:45.

plzen_podzim2017_kotel

Plzeň je pro klokany z fanouškovského hlediska velmi oblíbená destinace. Za posledních několik let neklesl počet bohemáků ve Štruncových sadech pod číslovku 250. Je na nás všech, abychom v tomto trendu pokračovali i po neděli. Může nás srát předváděná hra, vedení klubu nebo to, že nestřílíme góly, ale ani jedna z těchto věcí a žádná jiná není důvodem k tomu se vykašlat na svůj klub, který milujeme a pro který dýcháme. Zápas se hraje v dobrý termín, který před neoblíbeným pracovním pondělkem umožňuje vcelku včasný návrat domů. Navíc se hraje bez televizních kamer, proto věříme, že do Plzně vyjede opět velké množství klokanů a společně poženeme náš tým za úspěchem.

MY JSME BOHEMKA! VŠICHNI DO PLZNĚ!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.