Sektorbusem na svátek práce do Liberce!

  • 25.4.2017

Po ubojované výhře s Jihlavou a dobrém výkonu v Boleslavi vše vypadalo nadějně a zdálo se, že pod novým koučem Martinem Haškem nebude záchrana problém. Přišel ovšem zápas se Zlínem a s ním další velká rána do zelenobílých srdcí. Prohrát s nejhorším týmem jara a ještě po takovém výkonu, kdy kdybychom dostali 3 góly už jen za první poločas, tak by se nikdo nemohl divit, to je vážně „umění“. Jsme tedy opět tam, kde jsme byli. Ba co víc, naši přímí konkurenti začali sbírat body v zápasech, kde se to nečekalo a naopak zápasy, kde bychom my měli brát přinejhorším bod za remízu, tak ty stabilně prohráváme (viz. Hradec, Karviná, Příbram, Zlín). Výsledkem toho všeho je fakt, že jsme 5 kol před koncem 4 body od sestupu a jestli doteď situace nebyla kritická, tak teď už je a to tedy pořádně!

Teď nás navíc čeká zápas v Liberci, kde jsme v novodobé české historii ještě nikdy nevyhráli.  Od roku 1993 jsme U Nisy sehráli 14 zápasů s výsledkem – 11 porážek, 3 remízy – a z této statistiky je tedy jasné, že na Slovan u něj doma zkrátka neumíme. Bilance je to vskutku strašidelná, ale každá série jednou končí a my všichni musíme doufat a věřit, že tomu tak bude 1. května 2017. I proto jako vždy vyjedeme podpořit náš tým a tedy ani U Nisy nebudeme rozhodně chybět!

Jestli je Boleslav pro klokany tradiční automobilovou destinací, tak Liberec je na beton tou autobusovou. A ani letošní výjezd na sever nebude výjimkou. Na Slovan vyrážíme SEKTORBUSEM, do kterého se můžete od této chvíle hlásit dvěma klasickými způsoby – zpráva na FB Sektor1905.cz nebo email na info@sektor1905.cz. Jako vždy je potřeba uvést počet + jména/přezdívky jednotlivých účastníků. Sraz je naplánován na 14:45 na náměstíčku v Ďolíčku, předpokládaný odjezd (vzhledem k vzpomínce na výjezd do Příbrami opravdu předpokládaný :D, ne už by mělo být tentokrát vše v pořádku ;)) je v cca 15:15. Do Liberce bychom měli dorazit nejpozději v 16:45, tedy dostatek času na to projít jistě důkladnou prohlídkou všeho možného, které se nám rok co rok v Liberci dostává, a být tak všichni v 17:30 připraveni na značkách, abychom mohli spustit pořádný celosektorový support! Cena výjezdu je 170 Kč na osobu, lístek do sektoru hostí koupíme až na místě za 100 Kč.

Jak už bylo napsáno výše, situace je opravdu kritická a jestli nechceme spadnout, musíme začít bodovat tam, kde by se to normálně nečekalo nebo kde se nám nedaří. A to je přesně právě případ Liberce. Každý bohemák má v tuto chvíli 2 možnosti: Vykašlat se kvůli výsledkům na Bohemku, nenavštěvovat domácí zápasy, nejezdit za Bohemkou na výjezdy, tvrdit, že to nemá smysl a že stejně nakonec sestoupíme. Pak se ale nenazývej fanouškem Bohemians!!! Nebo nadále bojovat za Bohemku, fandit jí na tribunách, věřit v záchranu, zkrátka podporovat jí, jak jen to jde. My věříme, víme, že takových fanoušků jako v druhém případě je většina, je potřeba to ale dokazovat na stadionech! Výsledky našeho klubu nás trápí, štvou, serou všechny. Ale ani v nejmenším to není důvod přestat podporovat Bohemku! Nefandíme výsledkům, fandíme Bohemians Praha 1905 a budeme fandit i v Liberci! Jestli to máš stejně, tak jistě nebudeš na severu chybět a budeš křičet z plných plic!

Dokaž, že jsi pravý klokan a ne pseudofanoušek! Dokaž, že jsi s ní všude! Dokaž, že jsi navždy věrný!

Dojeď za Bohemkou do Liberce!

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.