SEKTOR1905 – PŘEDSEZÓNNÍ PREVIEW!

 • 21.7.2018

Start našeho týmu do nového ročníku nejvyšší české soutěže je za dveřmi, tak si pojďme přiblížit, na co se můžete v zítřejším zápase se Slováckem a vůbec v průběhu podzimu těšit!

Prostorný stupínek uvnitř kotle!

Největší novinkou, kterou drtivá většina klokanů spatří zítra v našem svatostánku vůbec poprvé, je fungl nový stupínek pro speakra a zelenobílé bubeníky. Jeho výstavba nás stála ohromné množství času, těžké práce a pochopitelně také peněz. I přes toto vše nám stálo za to strávit během pauzy v Ďolíčku několik pracovních víkendů, neboť si od nového stupínku slibujeme zlepšení organizovanosti našeho kotle a vůbec zvýšení úrovně atmosféry v našem chrámu. Díky nové konstrukci, která zasahuje přímo do nitra našeho kotle, bude od této chvíle supportleader blíže fanouškům, tudíž předávání pokynů bude o poznání snazší a to tak, že i do stran našeho sektoru, neboť si oproti starému místu může popojít a pořádně hecovat strany, kde máme mnohdy problém udržet fanatickou náladu. Zároveň v jeho blízkosti budou nově bubeníci, čili i organizace a spolupráce mezi nimi a speakrem bude dozajista o mnoho lepší. Každá taková věc má zároveň svá pravidla, a tak jak každý správně pochopil, stupínek je primárně určen již zmíněným osobám případně lidem, kteří budou prezentovat choreo, účastnit se pyroshow nebo pomáhat speakerovi, pokud si takovou pomoc sám vyžádá. Rozhodně to není místo pro ty, kteří se vykalí jak Milan Čurda a pak se budou chtít předvádět a exhibovat před celým kotlem. Novému stupínku přejeme, ať dlouho slouží a vyplní se přesně to, co jsme si před jeho vytvořením vytyčili – ještě fanatičtější kotel klubu našeho srdce!

stupinek_sektor1905

S prvním zápasem nové produkty v Sektorshopu!

Co by to bylo za novou sezónu, kdyby s ní nepřišla nová série sektoráckých samolepek. I když jsme tentokrát měli s jejím stihnutím opravdu namále, tak můžeme radostně oznámit, že již nové samolepky dorazily a vy se na ně můžete těšit zítra v trafačce. Nikoho snad už ani nepřekvapí, že v balíčku je opět 10 motivů (6 čtvercových, 2 kulaté, 2 obdelníkové) a stojí 20 Kč.

stickerky_sektor1905

K dostání konečně budou také slibované a tolik očekávané sluneční brýle, které měly být k dispozici již při posledním kole minulého ročníku při utkání se Spartou, avšak nedorazily včas. Zítra už ale budou připraveny k odběru, a to za 250 Kč. Pozorní klokani si všimli, že je cena o 50 kaček vyšší, než tomu bylo u prvního typu brýlí, které jsme vyprodukovali. Je to z důvodu toho, že nynější brýle mají kvalitnější zrcadlová skla a celkově kvalitativně jsou na vyšší úrovni. Brýle zdobí po stranách sektorácký erb a na jednom ze skel decentní nápis sektor1905, jež je pomyslnou třešničkou na dortu tohoto povedeného suvenýru.

bryle_sektor1905

Poslední novinkou, která bude zítra k dispozici, jsou nové zelenobílé kukly. Na nich je z jedné strany vyobrazena tradiční pyro lebka a z druhé nápis Sektor1905. Kukly se stejně jako brýle a stickerky podle našeho názoru velmi vydařily a k dostání budou za stejnou cenu, jako ty minulé, a tedy 250 Kč.

kukla_sektor1905

Už za týden na první výjezd sezóny do Příbrami!

Příští sobotu nás čeká první výjezd letošního ročníku, v kterém zavítáme k jednomu z nováčků Fortuna ligy, kterým je 1.FK Příbram. Zápas U Litavky startuje v 17:00 a Sektor1905 se na něj chystá vypravit bus. V tuto chvíli už jen čekáme na potvrzení od našeho dopravce a jakmile se tak stane, obratem o tom budeme informovat celou zelenobílou obec a bude spuštěno rezervování míst do Sektorbusu. Zároveň se směrem k tomu utkání chystá jedna akce, kterou ale nebudeme zatím prozrazovat. Sledujte veškeré stránky s bohemáckou tématikou a jistě se vše včas dozvíte.

pribram_jaro2017_uvodka

Výjezd podzimu? SFC Opava!

Už v 24. kole při našem výjezdu do Vítkovic na Baník jsme choreem naznačili, koho že si přejeme v první lize. Naše tužby byly vyslyšeny, a tak se v letošním ligovém ročníku střetneme se Slezským FC. Los nové sezóny určil, že do Opavy vyrazíme v 11. kole, a tedy na začátku října. Nezbývá nám než věřit, že do té doby SFC stihne vyřešit svůj problém s vyhřívaným trávníkem a my tak opět po 6-ti letech zavítáme do Městských sadů. Pokud by se tak nestalo a utkání by se mělo odehrát v Brně, tak tento zápas ztrácí nálepku výjezd podzimu a budeme muset přistoupit k alternativnímu řešení. V tuto chvíli však stále platí, že výjezd do Opavy by měl být absolutní výjezdovou prioritou pro každého klokana! Rada slezského města již schválila výsledek výběrového řízení a v Opavě by se tak mělo začít co nevidět stavět. Na dálku fandíme zainteresovaným osobám a doufáme, že nebudeme muset vyjet na zpropadenou Srbskou.

Opava

Dost bylo slov. Už jen několik hodin nás dělí od prvního výkopu nové sezóny, která dost možná bude pro náš klub zlomová. Věříme tomu, chceme to a půjdeme si za tím!

Proto zítra od 15:00 všichni klokani do Ďolíčku – cesta zpátky na vrchol začíná!

VŽDYCKY JSME S VÁMA!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

komentářů 5

 • Botičskej píše:
  22.7.2018 v 10:46

  Mates: Pouze na zápasech Bohemky jako vždy.

  Odpovědět

  • Mates píše:
   22.7.2018 v 13:21

   Dobře, díky za info :)

   Odpovědět

 • Mates píše:
  21.7.2018 v 20:15

  Také se připojuji k pochvale za ten stupínek, je skvělej..
  Chtěl bych se zeptat, zda bude možno brýle zakoupit také na sektoráckém webu.
  Díky

  Odpovědět

 • Sektor1905 píše:
  21.7.2018 v 18:39

  Díky za pochvalu. Bubeníci si mohou vybrat, neboť stojánky na bubny jsou odmontovatelné a dají se dát jak směrem ke hřišti, tak směrem ke kotli.

  Odpovědět

 • sasek píše:
  21.7.2018 v 18:31

  Stupínek parádní, snad za těžkou práci bude velká odměna v podobě skvělé atmosféry. Bubeníci budou čelem ke hřišti, nebo ke kotli? Brýle taktéž super, určitě pořídím.

  Odpovědět