První šály Sektoru1905 jsou na světě!

 • 28.3.2013

Jak jsme včera avizovali, můžeme Vám dnes s potěšením představit zbrusu nové šály Sektoru1905.  Již dnes je můžete mít doma! Prodej začíná okamžitě, abyste mohli mít šály s naším staronovým názvem Bohemians Praha již na nedělením šlágru s Opavou. Jediné, co je potřeba udělat, je zaslat objednávku na náš email info@sektor1905.cz (stačí napsat typ šály a počet kusů, na individuálním předání se potom dohodneme). Psát nám můžete pochopitelně i zprávy na našem facebookovském profilu. Šál bylo vyrobeno omezené množství, proto neváhejte a objednávejte, jen tak budete mít jistotu, že se k Vám šála dostane. Stejně jako v případě samolepek můžeme šály zaslat poštou pro mimopražské fanoušky Bohemky.

Pozor, pošta! Z důvodu komplikací neposíláme šály na dobírku. Jediný způsob je bankovní převod, kde po připsaní peněz odesíláme šály. Podrobné informace či dotazy zodpovíme přes mail. Díky za pochopení.

1. Šála „Bohemians Praha – kříž“

2. Šála „casual BP1905 – světlá“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 3

 • Sektor1905 píše:
  31.8.2013 v 17:11

  Lucas: cus, to chápeme :)) Přijď si za náma, budeme to mít pro tebe připravený.

  Odpovědět

 • Lucas píše:
  31.8.2013 v 16:56

  Sorry vole před chvílí sem vztával :) Za prví hrajem se Znojmem a za druhý to píšu jinam :D

  Odpovědět

 • Lucas píše:
  31.8.2013 v 16:51

  Čabas kluci. Vzal bych si od vás tu šálu s tim křížem. Převzal bych si jí zítra na Ďolíku jak hrajem s Opavou. Díky moc Lucas Kangaroo boys

  Odpovědět