Nové sektorácké suvenýry!

 • 16.2.2017

Nedělní velký zápas se blíží, přípravy vrcholí a natěšenost v zelenobílém táboře dosahuje hranice 1905 %. Abychom ji, pokud je to vůbec možné, ještě trochu zvětšili, připravili jsme si pro vás nové sektorácké suvenýry. Vůbec první možnost, kdy si je můžete pořídit, bude hned v neděli mezi 14:30 – 15:30 v improvizovaném „stánku“ před kostelem sv. Ludmily, odkud poté hromadně vyrazíme pochodem na Letnou.

A na co že se můžete těšit? V první řadě je to již delší dobu očekávaná, zbrusu nová série samolepek (9. v pořadí). Přes zimní pauzu jsme si dali s její přípravou jako vždy mimořádně záležet, a tak se můžete těšit na 10 nových vzorů (tradičních 8 čtvercových a tentokrát 2 kulaté) při klasické ceně 20 Kč za balíček.  

samolepky_jaro2017

samolepky_kulate_jaro2017

serie9_erbserie9_udoliserie9_ontourserie9_sektorserie9_puzzleserie9_sampionserie9_acabserie9_dolicek

Dále jsme si pro vás připravili dvě úplné novinky v našem sortimentu a těmi jsou sektorácké klíčenky a odznáčky (5 druhů), po kterých byla mezi klokany velká sháňka. Rozměry všech odznáčků jsou 2,5 cm a můžete si je pořídit ve třech variantách – 1 odznáček za 30 Kč, 2 za 50 Kč a všech 5 druhů za nejvýhodnější cenu 100 Kč. Co se týče klíčenek, tak ty stojí 100 Kč/ks a s jejich designem, stejně jako s odznáčky, jsme velice spokojeni. Věříme, že i vám se budou také tak líbit. Posuďte sami.

odznaky_jaro2017

klicenky_jaro2017

kliceny4_jaro2017

Nezapomínáme ani na zájemce o kukly, které byly při posledním „zápase“ s Plzní vyprodány. Zařídili jsme jejich dodělání, a tak i na ně se už můžete v neděli znovu těšit. Stejně tak jsme nechali dodělat mimořádně úspěšné sektorácké kulichy, které již teď vlastní několik stovek klokanů a my věříme, že další bohemáci se k nim přidají. Není totiž lepšího pohledu než na jednotný kotel fanatiků, vzpomeňte kupříkladu na náš výjezd do Boleslavi v minulém ročníku. To byla prostě paráda, a pokud zima vydrží, rozhodně plánujeme kulíškovou (stejně jako Barťas ve videu z cesty do Turecka zdravíme Roberta) akci zopakovat.

Nadále jsou k dostání oba druhy šál, kdy především zájemci o šálu „Navždy věrní“ by si měli pospíšit, neboť zbývá posledních několik kusů.

Nicméně ani toto není všechno, co jsme si pro vás do nového fotbalového roku přichystali, ale zbytek už si necháme na první domácí zápas se Slováckem a vůbec na další zápasy, které nás čekají. Máte se rozhodně na co těšit a my se vynasnažíme, aby minimálně na každý domácí zápas byla alespoň jedna novinka v trafačce pro vás připravená.

Teď už ale opět myšlenkami k nedělnímu prestižnímu zápasu na Letné.

Derby je naše, klokani!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 3

 • Nadi píše:
  17.2.2017 v 8:20

  Ahoj. samolepky i odznáčky super. Prosím o rezervaci jedné šály. Na mirak půjdu bez šály tak se mnou počítejte. Díky!

  Odpovědět

 • Haza píše:
  16.2.2017 v 20:52

  Opět kvalitně odvedená práce, VŠICHNI na Spartu! :)

  Odpovědět

 • dred píše:
  16.2.2017 v 20:18

  stikerky super!!! těšim se na mírák

  Odpovědět