Nové šály Sektoru 1905!

 • 4.12.2015

Šála Sektor1905

Další z avizovaných novinek je na světě! I když se pomalu, ale jistě blíží čas vánoční, tak neleníme. Spíše naopak. Rozhodli jsme se, že vás prostě a jednoduše nenecháme vydechnout. :) Nastolený rytmus „Kotle v kotli“ musí jet na plné obrátky. Určitě počítejte v nejbližší době také s výzvou na další florbalový zápas. Na ten se budete moci vybavit další novinkou z naší produkce. Již v sobotu na Vánocích s Klokanem a navazujícím zápase s Jabloncem se můžete těšit na naše nové šály. Budou k dispozici jak u nás v kotli, tak i ve Fanshopu v Ďolíčku (POZOR! V sobotu nebudou ve FS ,ale pouze ve FS stánku na náměstíčku. Děkujeme za pochopení). Cena je 300 Kč/ks. Doufáme, že se vám budou šály líbit stejně tak jako naše předchozí produkty.

ŠÁLA

Jak je u nás zvykem, tak pro mimopražské fanoušky Bohemians nabízíme možnost zaslat šálu poštou přímo k vám domů. Stačí napsat objednávku na e-mail  info@sektor1905.cz nebo se ozvat na našem facebooku. Po připsání peněz na náš účet šálu/šály obratem posíláme.

Děkujeme všem za podporu!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 30

 • Jakub Rybář píše:
  11.4.2016 v 14:49

  Dobrý den. Chtěl bys si u Vás objednat tuto „Sektor 1905 šálu“. Je možné si ji zakoupit při zápase se Spartou ve stánku v kotli, nebo již není šála k dispozici a je vyprodaná? (Ve fanshopu jsem se ptal minulý domácí zápas s Libercem a tam prý šála není k zakoupení). Nebo pokud je na skladě, lze jí zaslat poštou? Děkuji, Jakub Rybář.

  Odpovědět

 • tlustá bára píše:
  7.12.2015 v 19:44

  :) to teda nepočítá, co se děje u pepka se na stadion netahá

  Odpovědět

 • dred píše:
  7.12.2015 v 19:37

  TB: psal, že tyto projevy „nepozoruje“ .. klid kluci. U pepíčka se to taky počítá :)

  Odpovědět

 • tlustá bára píše:
  7.12.2015 v 18:36

  otevřené projevy fašismu na bohemce? kdy prosím tě? jediné co posledních deset let pozoruju je nechutné tahání levicové politiky na bohemku ze strany barflies a spol.

  Odpovědět

 • koci píše:
  7.12.2015 v 18:19

  ultranormal -on se berserk chova nak spatne vuci jinejm skupinam k jakejm ? nepis tady sracky dik!!

  Odpovědět

 • Ultranormahl píše:
  7.12.2015 v 17:41

  Normál: nemluvím za BF, neboť nejsem jejich členem, byť jsou mi blízcí. Bohemku v srdci mám, stejně jako mám i permici do kotle a na výjezdy jezdím pravidelně. Se St.Pauli mne pojí přátelství, které je odvozené právě od Bohemky. Myslím, že naší hlavní prioritou je teď tolerance Bohemáků mezi sebou. Otevřené projevy fašismu už teď naštěstí nepozoruji, s tím bych se těžko srovnával. Uvítal bych i toleranci Berserku vůči ostatním bohemáckým skupinám a jednotlivcům. Soupeřem bohemáckých chuligánů nemají být další Bohemáci, jak to vypadalo v MB, ale naši fotbaloví rivalové. Mimochodem ne náhodou byli fízli v MB od začátku v našem sektoru a celou dobu nás točila pražská kriminálka (což ale dělá v podstatě furt:o). Po MB se mi zdá, že se to uklidňuje a to vítám. Snad to vydrží. AŤ ŽIJE BOHEMKA!!!

  Odpovědět

 • Johnny Puška píše:
  7.12.2015 v 16:35

  Kašlem na Vánoce, ať žije Bohemka, s tou je každý den svátek:-)

  Odpovědět

 • Sektor1905 píše:
  7.12.2015 v 16:12

  A to jsme zrovna v reportu zmínili, jak sympaticky vypadala „akce proti JG“ bez ohledu na skupinovou příslušnost… :). Pojďme si užít blížící se vánoční svátky a nabrat přes zimu dost síly na jarní výjezdy. Čeká nás Sigma, Plzeň, Baník, Brno nebo třeba Zlín. Takže dostatek příležitostí se ukázat v co nejlepším světle!

  Odpovědět

 • Normál píše:
  7.12.2015 v 16:04

  Ultranormahl: ve vší úctě to je vaše věc. Nicméně tímto svým vyjádřením si jen dokázal, že přátelství s SP máš (máte?) výš než Bohemku jako takovou. Ale jak říkáš, mandát na zakazování nemá nikdo. Jen mi přijde, že vám nevonící lidé, oštemplováni jako „fašisté“, jsou kolikrát větší fans Bohemky, než někteří BF (rozhodně tím nechci házet všechny do jednoho pytle, čest těm kteří jezdí/jezdili). Ale to je také samozřejmě věc názoru. Pro mě je jasnej indikátor fakt, kolik má člověk odježděno. Když potom vidím hanění některých klokanů od jednotlivců, které jsem v životě neviděl na výjezdu, je něco špatně a oněm jednotlivcům evidentně nejde o fandění či podporu klubu.

  Odpovědět

 • Johnny Puška píše:
  7.12.2015 v 15:54

  Ultranormahl: Možná jsme se nepochopili, nebylo to vhodné prostě v tuhle chvíli, nemluvím za BSK, to ani náhodou, čistě za sebe, kdo mě zná, tak ví. Jen všichni vědí co se teď děje, proto mi to přišlo jako kravina, když už tedy nechci nosit na Bohemku „z jakéhokoliv důvodu její barvy a znaky“ , tak jdu radši v civilu, rozhodně ne takhle. Já chápu, že každý má rád i jiný klub, jenže zrovna po událostech co se stalo zrovna z Barflies, to prostě je na kokot. Neutočím na nikoho z vás, choďte si v tom klidně pořád, zkuste to třeba na prasoletný, nebo před prasečákem a H. si vemte sebou s transparentem „vítáme uprchlíky“, myslím, že už si tu od Tebe příspěvek nikdy nepřečtu

  Odpovědět

 • Ultranormahl píše:
  7.12.2015 v 15:14

  Johnny Puška: v tomhle s Tebou nesouhlasím Puško. Symboly St.Pauli si na Bohemku budeme nosit, kdy budeme chtít. St.Pauli je družební skupina BF a jako družbu ji chápou i některé další skupiny a jednotlivci. Takto to dokonce komentují i v této otázce „neutrální“ zbrojováčtí administrátoři z hooligans.cz: „Němečtí fanoušci z družebního St. Pauli podpořili pár dní po akci Berserku své kamarády z Barflies těmito transparenty“, viz http://hooligans.cz/reports/czech/91-2015/4833-vyjadreni-skupiny-barflies-z-bohemians-ke-ztrate-vlajky

  Pokud bys/byste (nevím, jestli mluvíš sám za sebe, nebo za Berserk) chtěl ostatním fanouškům, kteří jsou antifašisté, nebo prostě jen mají sympatie k St.Pauli diktovat, co mohou a co nemohou nosit na Bohemku, nemáš k tomu žádný mandát ostatních apolitických či neutrálních fans, kterých je většina. Sám na Bohemce vídám symboly Delije, Realu Madrid apod. a nikdy by mne nenapadlo vůbec uvažovat o tom, že bych jejich nositelům diktoval, že s nimi na Bohemku nemají chodit.

  Pokud se Ty sám cítíš být fašistou, chápu, že Ti St. Pauli nevoní, ale není to žádná politická provokace typu propagace stalinismu apod., je to fotbalový klub. To si uvědom. Tenhle comment taky není politický, ale čistě FOTBALOVÝ.

  Odpovědět

 • Vooda píše:
  7.12.2015 v 15:09

  JP: To ze fandim a vzdycky sem fandil mimo jine i St.Pauli neznamena, ze taham na Bohemku jejich salu. Nemam ani zadnou pulenou SP a Bihemky. Na Bohemku nisim vzdybjednu ze svych cca 20ti Bohemackejch co mam. ;) to jenom za me a proc tam nekdo v tzhle vyhroceny dobe nosi jejich veci se musis ptat spis jich nez me;) Nebo at se jich zepta koci ;)

  Odpovědět

 • koci píše:
  7.12.2015 v 13:36

  johny puska – dik a jj mam cepici-)

  Odpovědět

 • Johnny Puška píše:
  7.12.2015 v 12:24

  Koci: Jinak chvála, dole to bylo peckový, máš čapicu?:-)

  Odpovědět

 • Johnny Puška píše:
  7.12.2015 v 12:23

  Lidi, proč to taháte na Bohemku, všichni víte, co se tam děje a stejně si pár lidí neodpustí tam přijít v kulichu, nebo něčem jiném St. Pauli, může mi to někdo vysvětlit? Copak do hajzlu hráli v Ďolíčku St. Pauli? To měla být nějaká provokace? Pak se každý diví, že se to tam strká mezi sebou. Vždyť v téhle době je to jak kdyby tam někdo nosil šálu jiného klubu. Radši nebudu komentovat dvě modelky, co tam řvali červená bílá, když byl pokřik zelená, bílá, ty byly natolik mimo, že jim to vůbec nedochází.

  Odpovědět

 • Vooda píše:
  6.12.2015 v 15:33

  To asi vis blbe…. V Italii nikdo, natoz ty ruzovy komousi, ktery si mel urcite na mysli :D

  Odpovědět

 • tlustá bára píše:
  6.12.2015 v 12:39

  vooda: a v itálii livornu, já vím :)

  Odpovědět

 • Vooda píše:
  6.12.2015 v 12:13

  tb: v tomhle ja nejedu…. Ja jim proste jenom vzdycky fandil… Stejne jako Celtiku ve Skotsku, Nebo Notinghamu v Anglii ;) mam saly vsech ;)

  Odpovědět

 • dred píše:
  6.12.2015 v 11:40

  tb, vooda ..to jsme trochu odbočili, ne? šála je v pořádku, včerejší výkon a body super, a akce 3. poločas …fotky sem! :)

  Odpovědět

 • tlustá bára píše:
  6.12.2015 v 8:27

  vooda: takže ten hnus se st.pauli je tvoje práce…

  Odpovědět

 • plr píše:
  6.12.2015 v 7:53

  Určitě zkoušet jiný barvy! Nejsme cirkus, aby vše bylo zeleno-bílé… stejně naše klubový barvy vždy převládnou… Klokan býval zlatý… takže i žlutá je fajn, a nejsem žádnej modeman ale žlutá/zlatá-zelená-bíla k sobě dost sedí, a černá je základ! … ta jde ke všemu … mno)

  Odpovědět

 • Vooda píše:
  6.12.2015 v 4:16

  njn barco…. Kdyz ja si kupoval salu St.Pauli, tak nas na Bohemku chodilo 1200 a v Hamburku Bohemku este nikdo neznal. :)

  Odpovědět

 • antispartan píše:
  5.12.2015 v 16:45

  je super me se libi. urcite si ji poradim, a ze klokan neni zelenej? no a. to ze bohemka ma zeleny a bily barvy neznamena ze kazdej produkt bohemackej musi byt jen zelenej a bilej a sem by se zelenej klokan ani nehodil kdyz tam jsou za nim ty zeleny kosticky. celkove je to podle me dobre spracovany ,dobra prace

  Odpovědět

 • tlustá bára píše:
  5.12.2015 v 16:23

  vooda: nebuď takovej puntičkář, kupříkladu na šále st.pauli není klokan vůbec žádný a taky sis jí koupil

  Odpovědět

 • Vooda píše:
  5.12.2015 v 14:08

  Hezky zpracovaná šála, ale na můj vkus je tam až moc černý barvy a černej klokan se mi upřímně nelíbí vůbec (a to narozdíl od barči mi černý nevaděj) ;) Takže pro mě neni, ale nepochybuju, že si kupce najde… až bude nějaký víc zeleno bílá a se správě barevnym klokanem, vezmu hned ;)

  Odpovědět

 • dred píše:
  4.12.2015 v 19:11

  TB: neser :) ratolest je víc fotbalová! moc pěkná práce Sektoři!!!

  Odpovědět

 • tlustá bára píše:
  4.12.2015 v 15:51

  jako dobrý, ale aspoň kelťák ste tam mohli jebnout:)

  Odpovědět

 • Casual píše:
  4.12.2015 v 15:27

  Velká pecka! Sektor jede.. :)) Doufám že bude teda i nějakej ten florbal, minule to byla paráda.

  Odpovědět

 • Botičskej píše:
  4.12.2015 v 14:50

  Jo tak tohle je ovšem bombička (y)

  Odpovědět

 • koci píše:
  4.12.2015 v 14:44

  paradni prace!!!!!

  Odpovědět