Na Liberci vánoční sektorácké balíčky a další slevy!

  • 13.12.2018

Vánoce se kvapem blíží, a tak jsme si pro vás stejně jako v loňském roce připravili speciální sektorácké vánoční balíčky, které jistě udělají pod stromečkem mnoho radosti. Opět budou na výběr 2 varianty balíčků (malé a velké) a k dispozici budou již od sobotní 12té hodiny, kdy se otevřou brány Ďolíčku a začnou tradiční Vánoce s Klokanem! A co že budou vlastně balíčky obsahovat?

Malý balíček: 1) Klíčenka „Banda od Botiče“ 2) Nášivka – kulaté sektorácké logo 3) Náramky – 4 druhy, náhodný výběr 4) Odznáčky – 2 druhy, náhodný výběr 5) Samolepky – obdélníkové, 10 ks 6) Samolepky – čtvercové, 6 motivů, 20 ks 7) Sektorácký zapalovač 8) Magnetky – 2 druhy, 3 ks od motivu 9) Plakát – Best of Sektor1905

Celková cena při nákupu jednotlivých položek v trafačce by byla 770 Kč. Speciální vánoční cena při příležitosti posledního utkání v roce 2018 je však velmi příznivých 400 Kč!

nasivky_sektor1905

Velký balíček: 1) Triko „Ďolíček, legenda mezi stadiony“, černé, všechny velikosti (S-3XL) kromě XL 2) Ponožky – k dispozici všechny rozmezí, kromě již vyprodaného 42-44 3) Pyro kukla 4) Klíčenka „Banda od Botiče“ 5) Náramky – 4 druhy, náhodný výběr 6) Odznáčky – 2 druhy, náhodný výběr 7) Samolepky – obdélníkové, 20 ks 8) Samolepky – čtvercové, 6 motivů, 20 ks 9) Sektorácký zapalovač 10) Magnetky – 2 druhy, 3 ks od motivu

Kdybyste si tyto produkty pořizovali v Sektorshopu každý zvlášť, zaplatili byste za ně 1270 Kč. Vánoční sleva ale bude ještě větší, než u malých balíčků, a to rovných 700 Kč za všech těchto 10 položek!

triko_detail

Všechny zájemce upozorňujeme, že balíčky jsou jen v omezeném množství a to v relativně malém. Klidně se může stát, že při zápase, který startuje v 15:00, už k dispozici nebude ani jeden, proto je potřeba přijít opravdu brzy, ideálně již ve 12:00 se startem tradiční vánoční akce. Zároveň oba typy balíčků budou připraveny tak, aby je klokani mohli dát svým blízkým a přátelům rovnou pod stromeček bez námahy spojené s pracným balením.:)

Sektorácký výprodej!

Zároveň jsme také zlevnili určité typy produktů, které zbývají už jen v jednotkách kusů a rovněž mohou udělat radost pod vánočním stromečkem.

Jedním z nich je ještě stále dostupná originál Umbro bunda s vyšitým logem Sektoru1905. Bundy jsou k mání ve velikostech S,M,L a XXL (S a XXL celozipové, M a L půl zip přetahovací přes hlavu) a můžete ji mít za pouhopouhých 450 Kč. Vezměte na vědomí, že tyto opravdu kvalitní bundy svého času stály ve FS přes tisíc korun, kdy po čase a po vzájemné domluvě (navíc s již vyšitým exkluzivním logem) byly zlevněny na 600 Kč, a teď již posledních několik kusů bude ke koupi ještě o 150 Kč levněji.

bunda_sektor1905(2)bunda_sektor1905(3)

Stejně kvalitní jsou i trika Bohemians Supporters, na které vyhlašujeme akci 1+1. Koupíš triko v hodnotě 200 Kč a v libovolné velikosti (M-XXL) dostaneš zdarma jedno k tomu!

triko_supporters

Akci dáváme i na poslední zbylé kusy oblíbených trik s erbem, a to slevu v hodnotě 100 Kč. K dispozice máme už jen trika v příznačné vánoční bílé barvě a to ve velikostech L,XL a XXL. Cena toho trika v sobotu tak bude rovných 200 Kč.

triko_erb2

Zároveň nám také zbylo posledních pár zelených kloboučků (černé vyprodané), které opravdu zažily boom mezi fanoušky. Sobotní stanovená cena 150 Kč za klobouček je, myslíme, velmi dobrá.

kloboucky_sektor1905

Toť vše k sektoráckým balíčkům a suvenýrům na zápas s Libercem, který nás čeká už za 2 dny. Ostatní suvenýry (mikiny, šály, kšiltovky nebo krásné nové polštářky atd.) budou za normální cenu rovněž připraveny ke koupi. Sobota je poslední možností, jak si u nás pořídit nějaký suvenýr nebo vánoční dárek, a tak se moc těšíme na všechny klokany, kteří nás poctí svojí návštěvou, ať už přímo v trafačce nebo v improvizovaném stánku, který stejně jako v loňském roce chystáme na ochozu stadionu .

Těšíme se na vás a hlavně…

Porazit Liberec!

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.