Na Letnou tradičně společným pochodem!

  • 29.1.2019

Stává se pravidlem posledních let, že v úvodním venkovním zápase jarní části ligy na nás čeká jedno z pražských „S“. Před dvěma lety jsme v půlce února vyrazili na Letnou, v loňské sezóně pro změnu zase do Edenu. Letos nás čeká opět cesta na Spartu (zápas od 17:00) a stejně jako v předešlých letech i tentokrát vyrazíme všichni pohromadě společným pochodem!

sparta_podzim2017_pochod

Dvě poslední cesty do Generali Areny se nesly v duchu společného srazu na Náměstí Míru u kostela sv. Ludmily s následným přesunem metrem na Hradčanskou, odkud jsme se vydali pěšky ke stadionu. I přes mírně lepší počty pochodujících klokanů oproti předchozím ročníkům jsme se znovu rozhodli pro změnu, abychom opět malinko okysličili naše společné výpravy na území letenských.

Sraz všech klokanů bude proto v neděli 10. února na Tylově náměstí (v blízkosti metra I. P. Pavlova), a to ve 14:30!!!

Odtud se okolo 15té hodiny vydáme do metra, kterým se přesuneme na zastávku Vltavská. Z té pak půjdeme přes Strossmayerovo a Letenské náměstí až ke stadionu, kam bychom měli dorazit bez problémů do 16:00. Bude tedy dostatek času na to, abychom se všichni dostali v klidu do sektoru a připravili se na 90ti minutový support okořeněný chystanou choreografií v našem podání.

Co se týče vstupenek na zápas, jejich prodej odstartoval dnes v 10:00 ve fanshopu v Ďolíčku a bude pokračovat až do příštího pátku. V případě že se do té doby (8.února/15:00) vstupenky nevyprodají, pošlou se zpět na Letnou a budou k dispozici na pokladnách v den zápasu. Nám nezbývá než opět vyzvat všechny zelenobílé fanoušky, aby s nákupem vstupenek neotáleli, pořídili si je v předstihu a bez starostí spojených s jejich sháněním v den zápasu si užili společný pochod. Vstupenky do našeho kotle stojí 220 Kč a dojít si pro ně můžete kdykoliv v otevírací době FS.

sparta_smidak

Fanatici, trasa pochodu není nikterak náročná, vyrazme proto na první jarní zápas skutečně VŠICHNI SPOLEČNĚ! Hlad po fotbale je na sklonku zimní pauzy vždy velký, pojďme to dokázat i tentokrát! Místo společného setkání se nám jeví jako ideální. V blízkosti Tylova náměstí a přilehlém okolí je celá řada restauračních zařízení, kde mohou fanoušci ladit formu až do stanoveného srazu. Vzhledem ke zvolené trase nepřijdou klokani ani o oblíbenou hromadnou cestu metrem, kdy to v uzavřeném prostoru má vždy neuvěřitelné grády. Premiérová cesta z Vltavské k letenskému stadionu pak slibuje zajímavou podívanou, neboť budeme pochodovat místy, kde nás nemají zrovna dvakrát v lásce. :))

Hecujte proto svoje rodiny, kamarády, známé i neznámé. Ať každý ví, že v neděli 10. února vyráží zelenobílá lavina společně vstříc pražskému rivalovi. Hráči po zpackaném podzimu budou potřebovat naši podporu víc než jindy v posledních letech, zároveň nám mají co vracet a úspěch na Spartě je jednou z věcí, kterou vážně hodně chceme. Dokázat to můžeme jedině, když budeme stát všichni při sobě, a to už od úvodu samotného dne na „Tyláku“! Vidíme se na srazu!

DERBY JE NAŠE KLOKANI!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

komentáře 4