Jednotně do Hradce!

 • 22.5.2017

ZÁCHRANA! Uff. Velký kámen ze srdce spadl v sobotu všem klokanům. I příští rok bude prvoligový a to se počítá. Balvany, které nosil či stále ještě nosí náš klub na bedrech, postupně odpadávají. Nikdo z nás teď nemá obavu, že bychom se nedej bože měli stěhovat z Ďolíčku, naopak to konečně vypadá na nějakou delší (minimálně desetiletou) perspektivu. Ukončení konkurzu už je podle zpráv z klubu de facto pouhou formalitou. Kaprovi byl vypuštěn rybník a ten už tak jen lapá po dechu a Kuře sice ještě občas krákoře a běhá po dvoře (Magistrátu), ale vypadá to, že už ho ani nikdo moc neposlouchá. Čas výmluv a důvodů „proč to nejde“ z našeho pohledu končí! Chceme vidět Bohemku silnou, sebevědomou a ne klepající se do (před)posledního kola o holé přežití v první lize.  Bude zejména na majitelích klubu a představenstvu, jak se s danou situací poperou a kam náš klub od příští sezony nasměrují. Právě probíhající jaro 2017 budiž velkým varováním!

Na nás, fanoušcích, pak zůstává neméně důležitá role. Od již tradiční podpory klubu zejména prostřednictvím DFB až po hájení dobrého jména Bohemians na tribunách stadionů po celé naší vlasti. A o to půjde i teď v sobotu v Hradci. Oba týmy sice již nemají „o co hrát“, klokani zůstávají v lize, soupeř padá dolů, ale my – fanoušci Bohemians – i v tomto zápase bojujeme za své jméno a barvy! Navíc máme tu výhodu, že se nemusíme již nervovat výsledkem a z tohoto pohledu nás čeká nejpohodovější výjezd sezóny. Pojeďme si to tedy užít, potvrdit dobré (namátkou Liberec 178, Jablonec 180, Boleslav 279, Plzeň 250) i skvělé (Karviná 272) výjezdové počty z této sezóny a důstojně tak zakončeme tuto sezónu.

jaro2017_triko_bohemians_on_tour

triko_on_tour

Pro co nejlepší vizuální efekt jsme si připravili jednotné výjezdové triko „Bohemians on tour!“, které si velká část z vás pořídila na zápase s Karvinou. Zbylých posledních pár desítek kusů (velikosti M, L, XXL) bereme s sebou a budou k dispozici ve vlaku, tak neváhejte a přijďte si ho k nám vyzvednout. Akční cena 150 Kč platí, jak jsme předem avizovali, již jen pouze v Hradci jako odměna pro všechny aktivní klokany. Na koho se nedostalo, nebo neměl příležitost si toto výjezdové triko pořídit, tak ať vytáhne ze svého bohemáckého šatníku alespoň jiné zelené triko, abychom v sobotu vyslali v Hradci jasný signál, že přijeli BOHEMIANS!

A jak jinak vyrazit do Hradce než společně vlakem! Velká sobotní párty bude probíhat v rychlíku R 929 Sněžka. Odjezd v 14:07, příjezd v 15:51.

Sraz na Hlaváku je naplánován na 13:30 před hlavním vstupem. Zpátky do Prahy jede několik spojů, takže bude z čeho vybírat, ale předpokládaný návrat je kolem desáté hodiny (té večerní :)).

vlak_on_tour

Vlak: R 929 Sněžka (Praha – Lysá n.Labem – Nymburk – Poděbrady – Chlumec n.Cidlinou – Hradec)

Sraz: 13:30 Hlavák

Odjezd: 14:07

Příjezd: 15:51

Cena: cca 200 Kč/osobu (podle velikosti skupiny)

Vstupenka: 120 Kč

Návrat: kolem 22:00

JAZDA, BOHEMIANS on tour! JEDEME VŠICHNI!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 2

 • Tonnymattoni píše:
  22.5.2017 v 22:54

  Jede jede jede BOHEMKA!!!

  Odpovědět

 • b1905 píše:
  22.5.2017 v 19:21

  no už se s bráchou těšíme a dokonce bez nervů :-)))

  Odpovědět