Informace k posledním výjezdům roku 2017 aneb výjezd podzimu do Karviné!

  • 18.10.2017

Do konce roku nás čekají poslední 3 výjezdy (Jihlava, Boleslav, Karviná) a my jsme se rozhodli netradičně informovat klokany o těchto zápasech najednou, aby se každý příznivec Bohemians dokázal připravit na to, co nás z výjezdového hlediska do konce podzimní části ligy čeká.

 FC Vysočina Jihlava

 Již tento pátek cestujeme do 130 km vzdálené Jihlavy, abychom povzbudili naše kluky v dalším důležitém boji o ligové body. Vysočina je poslední, nicméně nás dozajista nečeká snadná práce. Ježci doma nemají ve zvyku prohrávat, o čemž svědčí fakt, že v dosavadních 6-ti mistrovských utkáních doma aspirant sestupu prohrál pouze s lídry tabulky (Plzní a Olomoucí) a to ještě góly v samotném závěru utkání. Není se však čeho obávat. Jestli na někoho umíme, tak je to právě Jihlava. Neprohráli jsme s ní 11 ligových zápasů v řadě, přičemž jsme si připsali rovných 8 vítězství. V pátek si jedeme pro deváté, nicméně každý bohemák bude muset vyrazit do Jihlavy po vlastní ose (auto, vlak, autobus, koloběžka). Z důvodu nevhodného pátečního termínu od 18:00 jsme upustili od varianty uspořádat autobusový výjezd. I přes to věříme, že se nás na Vysočině objeví dostatek na to, abychom hráčům vytvořili domácí prostředí a dovezli domů vítězství. Doporučujeme „zapíchnout“ to v pátek v práci co možná nejdříve a mít tak dostatečnou časovou rezervu na tradičně nevyzpytatelnou D1!

Jihlava - Bohemians, ruce

 FK Mladá Boleslav

 Po domácím dvojzápase se Zlínem a Olomoucí zavítáme do nedaleké Mladé Boleslavi, kam už roky vyjíždíme stabilně automobily. Ani letošní rok nebude výjimkou, a tak nás po vlakových výjezdech do Teplic, Plzně a pro některé i do Jihlavy čeká klasický „autovýjezd“! V MB každoročně plníme první část kotle za vstupem do posledního místa, nicméně se nám oproti ostatním, větším táborům, nedaří naplnit tu druhou, která mnohdy zeje prázdnotou. Je to také z důvodu toho, že mnoho klokanů si jde raději tiše sednout rovnou na tribunu. Vykašlete se na to! Dorazte fandit do kotle s ostatními bohemáky, jen tam jste našemu klubu prospěšní! Udělejme v Bolce jeden pořádný zelenobílý kotel! Termín zápasu ještě není znám, nicméně jakmile bude, tak o něm budeme ihned informovat.

boleslav_jaro2017_ruce

 MFK Karviná aneb „Výjezd podzimu do Karviné!“

 Poslední zápas roku 2017 a zároveň vrchol výjezdové podzimní sezóny – to je naše cesta do Karviné. Stejně jako v minulém roce byl právě tento výjezd mezi aktivními stanoven jako ten, na kterém by neměl chybět žádný fanatik Bohemians! Loni vyjelo za naším klubem do českého Černobylu, jak označují Karvinou naši švédští přátelé, jež se s námi účastnili posledního výjezdu na MFK, skvělých 272 fanoušků včetně 7 Hammarby IF. Letos budeme chtít tento počet přinejmenším vyrovnat, opět vyprodat sektor hostí a přivést si o hodně lepší výsledek. Výprask 3:0 byl jedinou kaňkou na jinak skvělém výjezdu. Opět vyrazíme společně vlakem (pro tentokrát nechte všichni auta doma!), bližší informace přineseme co nejdříve to bude možné (až bude znám datum a čas zápasu).

karvina_venku2016_uvodka

V pátek na viděnou v Jihlavě! BOHEMIANS ON TOUR!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 2

  • dred píše:
    21.10.2017 v 15:48

    já to napíšu za Kociho: Všichni na výjezdy :)

    Odpovědět