Do Jablonce vyjíždí SEKTORBUS!

  • 24.3.2018

Po reprezentační přestávce nás čeká výjezd na sever, kde se v sobotu 31. března od 15:00 střetneme s Jabloncem. Domácí „Galácticos“ mají aktuálně vynikající formu. Pod Petrem „žonglem“ Radou zvítězili ve všech pěti dosavadních zápasech jara s impozantním skóre 13:1 a navíc postoupili do semifinále domácího poháru. Kluky tak čeká pořádná rachota a je tedy potřeba je pořádně v tomto těžkém boji podpořit. Proto jsme se rozhodli po delší době vypravit SEKTORBUS, aby se na sever, kam se na výjezd obecně nedá (nebo jen velmi těžko) vyjet vlakem, mohlo vydat co nejvíce našich fanoušků!

Jablonec

Sraz bude jako již tradičně při autobusových výjezdech na náměstíčku v Ďolíčku a to v 11:30! Předpokládaný čas odjezdu je v 12:00, na místě bychom měli být (i s nezbytnými přestávkami) ve dvě hodiny odpoledne. Bude tedy dostatek času se v sektoru občerstvit a pořádně se připravit na celozápasový support! Cena při plném obsazení busu je 170 Kč na osobu (mějte prosím připraveno přesně!), lístek do hostujícího sektoru stojí 100 Kč. Přihlášky zasílejte na sektorácký facebook případně na email info@sektor1905.cz. Vždy je nutné uvést jméno (přezdívku) a telefonní kontakt.

Domácí vítězství s Teplicemi přineslo uvolnění do zelenobílých řad v podobě takřka jisté záchrany, zároveň však vyvstala na povrch otázka, co tedy vlastně teď? Jedni jsou spokojení s aktuální stavem, nicméně tvrdí, že na poháry nemáme a ať už si jen v klidu užijeme ligu do konce. Druzí nechtějí nic podobného slyšet, vidí Bohemku v Evropě a do této skupiny patří i celý Sektor1905! Ať už každý vnímá situaci kolem našeho klubu po svém, tak fakta jsou taková, že jsme od pohárů pouhých 6 bodů a do konce ligy se bojuje o dalších 27! Tak proč se o ně kurva nepokusit? Je načase se přestat držet při zemi a vrátit Bohemku tam, kam patří! Klíčem k tomu je však potřeba zvládat zápasy s celky nad námi a především začít pravidelně vozit body z venku. Zápas v Jablonci hodně napoví, jak se zbytek sezóny bude vyvíjet. A u toho jednoduše nesmíš chybět! Všichni na sever!

BOHEMIANS ON TOUR! SEKTOR1905 ON TOUR!

 boleslav_jaro2017_pyro2

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 6