Do Edenu všichni společně pochodem!

  • 19.2.2018

Už tento víkend se ve Vršovicích opět zastaví život a myšlenky všech budou směřovat k vršovickému derby, které je na programu v neděli 25.2. od 18:00. Jako vždy se na tento zápas pečlivě chystáme a stejně tak jako každý rok vyrazíme do Edenu společným pochodem!

Na něj je stanoven sraz na náměstíčku v Ďolíčku, a to přesně v 16:00! Po nějakém tom občerstvení, klábosení a především zpívání našich chorálů, se vydáme na cestu do Eden Arény, nejpozději však v 16:45! Dorazte tedy do našeho chrámu včas! Zároveň chceme uklidnit všechny bohemáky, kteří měli obavu o trasu pochodu. Nepůjde se žádnou oklikou, jako tomu bylo kupříkladu před dvěma lety. Zelenobílý pochod vyrazí tradiční cestou po Vršovické ulici až k Edenu.

slavia_venku2016_pochod

Co se týče vstupenek na utkání, tak ty jsou i nadále v prodeji v našem fanshopu a to za 310 Kč. Vnímáme hlasy klokanů, že jde o nezvykle vysokou sumu oproti předchozím letům, nicméně takto to mají ty kurvy sešívané nastavené a stejnou cenu musí zaplatit i domácí. Nedá nic dělat a holt si budeme muset připlatit, aby se nám mohli pochlubit posilami za desítky milionů, které pak vytečou v Jihlavě 1:0. Předprodej pokračuje opět od úterý ve FS, a to až do pátku v tradiční otevírací době. Důrazně doporučujeme vyhradit si čas a do pátečního odpoledne si svůj lístek zajistit. Kdo tak učiní, v klidu si bude moci vychutnat společný pochod a vyhne se klasickým dlouhým frontám na lístky u stadionu před zápasem. Stále platí, že nejvhodnějším dnem na nákup vstupenek pro pracující je čtvrtek, kdy má fanshop otevřeno do 18:00!

Po zápase s Brnem, kde se rovněž prodávaly lístky, mělo svůj lupen přes 300 klokanů. Největší zájem se však tradičně dostavuje v týdnu, kdy zápas přichází na řadu, proto žádné zbytečné závěry z tohoto čísla. I nadále platí, že nám určený sektor musíme vyprodat do posledního místa. Kluci si na 1905% zaslouží naši podporu! Bojují, makají, doslova dřou za Bohemku, čehož byl zářným příkladem poslední zápas s Brnem, kdy po nesmyslné červené pro Siima Lutse dohrávali bezmála půlhodiny v oslabení. Za tu dobu Zbrojovku k ničemu nepustili, zvítězili a výsledkem toho je výborné šesté místo. My je prostě nesmíme zklamat!

A proto všichni klokani v neděli na vršovické derby! Kupujte lístky, zvěte své rodiny, kamarády a známé a především fanděte z plných plic za jakéhokoliv stavu! V neděli se vidíme na pochodu!

ZA BOHEMKU!

NAVŽDY VĚRNÍ! BOHEMÁCI! FANATICI!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.