Do Ďolíčku přijede Plzeň, v Sektorshopu k dostání nové produkty!

  • 5.4.2018

Hody, hody, do Viktorky… Ok, sice už je krátce po Velikonocích, Sektor 1905 si však pro vás připravil dodatečnou velikonoční nadílku. Jedná se o sérii nových produktů, z nichž máme opět velkou radost. Po mnoha z nich jste navíc vy sami dlouho volali, tak si je teď s námi můžete jeden po druhém projít.

Novinka číslo jedna a bezpochyby největší tahák z naší nabídky – nové černé mikiny Sektor 1905. Motiv je známý (nápis Sektor 1905 s věncem okolo), jeho barevné zpracování (do zelenobílé) a střih mikiny (unisex tunelový typ bez kapuce a bez kapsy) je však v naší produkci novinkou. Znát můžete jen pár tmavě zelených zkušebních kusů, jež vznikly ve stejné době jako trika. Textil je velmi kvalitní a nabízíme velikosti od S po 3XL. Nejlepší na všem však je velmi příznivá cena – 650 Kč. Zájemci o krajní velikosti by neměli dlouho váhat, těchto typů není logicky tolik. Ani celkový počet však není neomezený, takže se v Trafačce stavte radši už při utkání s Plzní, abyste potom nelitovali. Zima už sice skončila, stylová mikina se však hodí po celý rok!

mikina_sektor1905(1)mikina_sektor1905(2)mikina_sektor1905(3)mikina_sektor1905(4)mikina_sektor1905(6)

Dvojkou naší nabídky je další casual šála, tentokrát ve stylu Burberry. Jsme opravdu nadšení z toho, jak se tento decentní styl osvědčil a doplnil tak naši standardní nabídku fotbalových šál. I tentokrát je šála jednoduchá, laděná do zelena, s nášivkami Bohemians a Sektor 1905. Cena zůstává na klasických třech stovkách a i zde musíme všechny zájemce vyzvat k rychlé akci. Předchozí casual šála totiž zmizela během dvou domácích utkání!

sala_burberry(2)sala_burberry(5)sala_burberry(4)sala_burberry(6)

Do třetice všech dobrých novinek jsme si připravili zelenobílé šusťákovky Umbro, takže pořádný oldschool! Jedná se o stejné bundy, které před lety nabízel fanshop, tyto jsou však doplněny o vyšité logo Sektoru 1905 na prsou. Tudíž ideální kombinace pro milovníky Bohemky a staré dobré Anglie! Velikosti máme různé od S po 2XL, zároveň nabízíme varianty se zipem, přes hlavu, s kapucí i bez kapuce. Bundy nám poskytl ze svých zásob oficiální fanshop, tudíž jejich nákupem přispějete nejen do choreofondu, ale zároveň podpoříte i klub. Zkrátka sen! Cena je i díky této spolupráci velmi příznivá – tato velmi kvalitní, na nošení příjemná bunda s logem Sektoru vyjde na pouhopouhých 600 korun!

bunda_sektor1905(1)bunda_sektor1905(2)bunda_sektor1905(3)bunda_sektor1905(4)

Kromě novinek jsme nechali dodělat i přívěsky, které šly minule na dračku. Jsme rádi, že se líbí, cena zůstává na 350 korunách.

privesek_sektor1905

Na závěr připomínáme novinky z předchozích týdnů, zejména druhou sérii odznáčků, dvě série nálepek (obyčejnou a filmovou) a hlavně trička „Ďolíček, legenda mezi stadiony“! Kdy jindy uctít historii našeho milovaného stadionu než v den oslav jeho záchrany? Každého srdcaře, kterému osud našeho stánku ležel a leží na srdci, by nemělo toto triko nechat chladným. Velikosti nabízíme od S po 3XL a cena je standardních 300 korun.

triko_detail

Již předem děkujeme za vaši podporu a těšíme se na vaši návštěvu nejen v Trafačce, ale i na Sektor náměstíčku. Přijďte si s námi posedět, pokecat, popít, jak je libo! Ještě jednou však upozorňujeme, že naše sklady nejsou bezedné, utkání s Viktorkou bude zřejmě vyprodané a suvenýry tak budou mizet zřejmě ještě rychleji než obvykle!

V neděli na viděnou! Porazit Viktorku!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 komentář

  • CUB píše:
    5.4.2018 v 21:50

    Umbro solidní oldschool, mikča i šála libózní!

    Odpovědět