Díky za podporu ultras aktivit!

 • 4.5.2017

Je 15. Března 2017, zhruba šest hodin odpoledne, Bohemka dohrává ligové utkání s Plzní a na plot kotle po poločasové pauze postupně míří tři plachty, jež zachycují tři fáze lahvové Plzně v rukou žíznivého klokana. Nikoho z nás v ten moment ani nenapadá, že by právě toto choreo mohlo sklidit ohromný úspěch. Neskutečně pozitivní zpětná vazba však přichází už na stadionu a ještě větší lavina kladných ohlasů se na nás po zápase valí na sociálních sítích a jiných online platformách, kde klub či Sektor 1905 působí.
plzen_doma2017_choreo2
Je 4. Dubna 2017, 20:15 a borci v zelenobílé právě nastupují k utkání, které je může posunout do mezinárodního klubové fotbalu – Evropské ligy. Ohromnou příležitost si uvědomují i fanoušci a nad hlavy kotelníků míří desítky římských svící dotvářející slavnostní atmosféru. Našim myslím opět dominuje spíše budoucí výsledek utkání, přesto už během zápasu zaznamenáváme první slova chvály, jejichž vyvrcholením pak je i mezinárodní uznání a přesdílení videozáznamu na celé řadě evropských i fanouškovských portálů.

boleslav_jaro2017_pyro

Čistě z hlediska pozornosti na Facebooku byly fotografie z utkání proti Plzni a video z poháru s Boleslaví historicky nejúspěšnějšími příspěvky za téměř pětiletou historii Sektoru 1905. Choreografie však primárně neděláme pro vnější obecenstvo, ale pro všechny věrné Bohemáky a Bohemačky a samozřejmě pro náš tým a pro náš klub. Je nám tedy velkým zadostiučiněním, že si naší práce všimli i sami hráči a po zápase s Viktorkou mezi sebou sesbírali velmi slušnou částku na podporu nás a našich aktivit. Díky, chlapi! Vážíme si toho!

Takový úspěch nás samozřejmě hřeje u zelenobílého srdce. Stejně tak nás ohromně těší, že nakupujete naše produkty (od nálepek po trička), přispíváte do kelímků a pomáháte nám tak finančně táhnout tu naši ultras káru dál. Bez vás by Sektor 1905 nebyl tam, kde je! A ačkoliv si to možná neuvědomujete, i vy se svou dvacetikorunou do kelímku či třemi stovkami za triko stáváte součástí Sektoru 1905!

Vzestup fanouškovských aktivit však nebyl zadarmo, tlak na ultras účet je čím dál tím větší a to i přes vaše štědré dary a příspěvky. Chtěli bychom vás proto touto cestou požádat o libovolně vysokou finanční injekci a to nově převodem na náš bankovní účet –19051932/5500. Ať už to bude padesát korun nebo litr, jednorázový příspěvek či trvalý příkaz, budeme vám neskonale vděční a uděláme vše pro to, aby vaše těžce vydělané peníze nepřišly na zmar!

sparta_d_1516 (6)

Milí klokani, říká se, že v nejlepším by se mělo přestat… Ale my přece NIKDY NEMÁME DOST a chystáme celou řadu nových, originálních a neotřelých ultra prezentací. Připojte se proto k Pepovi Jidřiškovi, Davidu Bartkovi a zbytku toho nejlepšího manšaftu na světe a přispívejte na chorea. Odměnou vám bude krásný zážitek nejen z předvedené hry našich borců (kterým stále pevně věříme), ale i z celkové atmosféry v Ďolíčku!

Děkujeme!
Sektor 1905

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Počet komentářů: 2

 • dred píše:
  8.5.2017 v 20:30

  dobrej nápad, i když preferuju kontakt s buchtičkama s plechovkama za vchodem ..aspon mam nějakej ten zážitek s holkou konečně po pracovnim tejdnu :) každopádně velkej obdiv tomu megachoreu ted se sešívkama (proč jeden kousek nevisel dobře? přetrhlej provaz?)

  Odpovědět

 • The fight club of Uhelné sklady píše:
  4.5.2017 v 15:28

  Na tento trvalý příkaz jsem se hodně těšil, když už na to choreo chodím tak málo. :)

  Odpovědět