Bohemians Praha 1905 – FC Slovan Liberec 0:0

  • 27.11.2017

Klokani od porážky v Plzni již pět kol neprohráli a ne jinak tomu bylo i v pátek proti Slovanu Liberec. S hosty z Podještědí sehrála Bohemka naprosto rovnou partii, možná byla i o něco lepší, a ze zápasu si odnesla bod za bezbrankovou remízu. Po půlce sezóny tak máme skutečně krásný pohled na ligovou tabulku, a navíc nás těší vědomí, že se můžeme rovnat opravdu s každým.

K dalšímu pátečnímu večernímu zápasu se scházíme hned po práci, abychom připravili vše na nadcházející střetnutí se Slovanem. Vše jde jako po másle, jedinou komplikací je pouze rychle padající tma, která však v kombinaci s umělým osvětlením vytváří kouzelnou fotbalovou atmosféru. V Ďolíčku se k nám nakonec přidávají i ostatní fanoušci a celková návštěvnost nakonec stoupá na 4189. Vzhledem k termínu a TV přenosu slušné číslo, ačkoliv i tak bychom s ním neměli být spokojení. Předváděná hra jde nahoru, stejně jako bodový účet klokanů – co jiného by mělo do Vršovic přilákat ještě více lidí!

liberec_podzim2017_choreo

V tomto duchu se neslo i úvodní choreo určující správný směr budoucího směřování klubu. Hráči uposlechli instrukcí a vytvořili si několik slibných šancí, zatímco Liberec ohrozil branku Tomáše Fryštáka snad jen odrazem po jeho špatném odkopu. Žádný gól však nepadl a obdobný průběh utkání pak panoval i po přestávce. Nejblíže měl k brance asi Pepa Jindříšek z přímého kopu v 81. minutě, ani tehdy však míč v sítí neskončil. Výsledné skóre se tak obešlo bez branek, což je samozřejmě škoda, přesto se však jedná o další cenný bod s týmem z horní půlky tabulky a smutnit tak rozhodně nemusíme.

liberec_podzim2017_pyroliberec_podzim2017_race

Hráčům a trenérům jsme tak za předvedený výkon i povedenou polovinu sezóny poděkovali a za doprovodu většího množství rací je burcovali k vítězství v Karviné, na což naši borci odpověděli nápisem „Všichni do Karviné“. Na samotný zápas bylo připraveno i další choreo, které se nicméně z důvodu jinak se vyvíjejícího dění na hřišti nakonec neprezentovalo. Po akustické stránce jako takové jsme se v průběhu celého zápasu prezentovali velmi slušně, opakovačka z první půle patřila rozhodně mezi ty momenty, kdy z vršovických budov padá omítka! Snad k lepšímu supportu přispěl i nový, výkonnější megafon, jenž jsme z vašich příspěvků pořídili. Opět je tedy na místě poděkovat i vám všem, našim kamarádům, zákazníkům v trafačce a dobrovolným přispěvatelům. Poslední letošní možnost vybavit se něčím z naší Sektor produkce bude na Vánocích s klokanem v sobotu 16. prosince. Stánek bude tentokrát situován na náměstíčku, abychom vás zbytečně netahali ke kotli.

Hostí z Liberce dorazilo cca 70, místy fandili, avšak vnitřní pnutí mezi modrobílými fans bylo patrné i na dálku…

liberec_podzim2017_fanatikliberec_podzim2017_klokanka

Celý tento report se nesl v rovině díků – hráčům, trenérům, fanouškům. Máme za sebou skvělý podzim, a proto bychom si zasloužili odměnu! A co může být větší oslavou dobře odvedené práce než poslední výjezd letošního roku, navíc do legendární Karviné! Pro fanoušky skvělá příležitost vytvořit si dostatek vzpomínek na dlouhou zimní pauzu, pro hráče zase skvělá možnost ještě zvětšit bodový polštář se skomírajícím soupeřem. Určitě to bude stát za to, a proto neváhejte – čas se krátí a lístků ubývá! Veškeré info k výjezdu jsme již zveřejnili v samostatném článku.

Všichni do Karviné!

liberec_podzim2017_transparent

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 komentář

  • dred píše:
    27.11.2017 v 20:13

    no byly to šlušný infarktovky, nejvíc když se míč kutálel skoro po jejich brankový lajně.. uff. škoda 2 bodů

    Odpovědět