1. FC Slovácko – Bohemians Praha 1905 1:0

 • 13.3.2018

Po vydařeném utkání s Duklou nás čekal soupeř ze Slovácka, kde se nám v posledních letech nedaří. Přesto jsme věřili, že klokani vybojují vítězství a překonají tak symbolickou hranici třiceti bodů. To se ovšem nepodařilo a naši borci po výhře, prohře a výhře navázali na tuto jarní sérii další prohrou…

K výjezdu na Moravu se nechystal žádný organizovaný výjezd, přesto jsme na stránkách zveřejnili doporučené spoje, kterými se vydalo okolo třiceti věrných. Zbytek dorazil po vlastní ose, část dokonce se zastávkou ve vinném sklípku už o den dříve. Celkově náš sektor čítal 95 srdcařů, což je sice náš největší počet v Uherském Hradišti za posledních 5 sezón, ale zároveň to rozhodně není žádný zázrak, obzvlášť, když termín i počasí hrály v náš prospěch.

slovacko_jaro2018_kotel

Support spouštíme již před úvodním výkopem, místy je lepší, jindy horší, občas bohužel fandí jen nejužší jádro kolem speakera, který si však zápas užívá a chvílemi experimentuje s různými novinkami či obměnami chorálů. U bubnu se střídají kolemjdoucí, v závěru utkání však selhávají na proražené bláně. Ostudu jsme na svůj počet tedy neudělali. Po vizuální stránce jsme si však trumfy nechali na jindy…

Přítomné vlajky: Sektor 1905, Srdce pro Bohemku, U.R.E, Berserk a také nová, ručně malovaná Greenhorns Bohemians.

Soupeř se shromáždil ve svém domácím kotli, kde předvedl standardní výkon letošní sezóny. Na stadionu Miroslava Valenty po fanouškovské stránce určitě vzpomínají na lepší časy. Celková návštěva činila 4019 diváků.

Minimum toho bylo k vidění i na hřišti. První půle byla z obou stran laxní, v druhé zelenobílí mírně tlačili, skórovali však domácí a nakonec dovedli utkání do vítězného konce. Určitě velká škoda. S takovými soupeři by se mělo bodovat primárně. Klokani jsou stále na dobré příčce v tabulce, na jejich místo se však tlačí jiní, mimo jiné Teplice, s nimiž se Bohemka střetne v neděli od 15 hodin. Opět dobrý termín, počasí se už také umoudřilo, tak žádnou ostudu, klokani! Je potřeba opět zaplnit Ďolíček a dohnat naše kluky k těm v úvodu zmiňovaným bodům! Konec konců, nyní bychom dle oné jarní série měli opět zvítězit!

Navždy věrní!

 

 

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

komentáře 2

 • Felcar píše:
  14.3.2018 v 7:42

  no pokud bude mrznout pojedeme jen s klukem Andulka bude muset svůj první zápas v dolicku odložit

  Odpovědět

 • dred píše:
  13.3.2018 v 22:50

  počasí už se umoudřilo ….no, mínus dva jsou furt mínus dva :) ale body budou 3 !!! (teplíste!)

  Odpovědět